Перша в Україні публічна криптобіржа Kuna виходить на нові зарубіжні ринки

Перша в Україні публічна криптобіржа Kuna виходить на нові зарубіжні ринки

Криптобіржа Kuna готується до експансії на ринки Грузії, Білорусі, Росії, Туреччини, Казахстану та Вірменії

Перша в Україні публічна криптобіржа Kuna виходить на нові зарубіжні ринки
Фото: Kuna Family

Компанія Kuna Family, яка об'єднала низку проектів із технологіями блокчейн, розширює географію криптобіржі за допомогою впровадження нових валютних пар і готується до експансії на ринки Грузії, Білорусі, Росії, Туреччини, Казахстану та Вірменії. Про це повідомили Mind у компанії.

«У зв'язку з глобальними планами на розвиток Kuna.io, ми розширили функціональність, модернізували її дизайн, запустили інструмент Kuna Code PRO. Уже наприкінці березня ми запустимо мобільний додаток для IOS і Android і реферальну програму, яка надасть трейдерам біржі додаткові бонуси й можливості, відкриємо Kuna Academy, а також зробимо доступними торгові пари з USD і RUB», – розповів засновник компанії Михайло Чобанян.

Перша в Україні публічна криптобіржа Kuna виходить на нові зарубіжні ринки

Він додав, що в березні компанії виповнюється 5 років, і біржа продовжує активно розвиватися. Цього року компанія має намір зосередити основні зусилля на біржі криптоактівов Kuna.io – першій в Україні публічній біржі з офіційним офісом і обсягом торгів понад $1,7 млн ​​на тиждень.

До виходу на ринки ближнього зарубіжжя біржа запускає одразу декілька нових можливостей.

Зокрема, з початку березня для користувачів майданчика став доступний Kuna Code PRO – інструмент для безпечного й миттєвого проведення угод без комісії між користувачами біржі, а також позабіржового простору. Сервіс дозволяє створювати іменні коди з метою захисту від потрапляння в чужі руки, встановлювати довірчий період – строк, протягом якого користувач не зможе скасувати код, а також створювати їх у будь-якій валюті, яка представлена ​​на біржі. З моменту запуску кодів вони стали одним із найпопулярніших інструментів серед користувачів майданчику, тому Kuna.io створила Telegram-бот для покупки й продажу Kuna-кодів. Усі повідомлення та дії відбуваються всередині бота й не припускають ніяких чатів із невідомими людьми, гарантуючи високу безпеку.

У компанії додали, що на всі торгові операції в Kuna.io передбачена фіксована комісія 0,25%, яка не залежить ні від валюти, ні від платіжної системи або суми введення й виведення, а при покупці pro-аккаунта повністю відсутня.

Зі зростанням кількості трейдерів компанія збільшила вдвічі команду служби підтримки, а її роботу зробила цілодобовою й мультимовною, включаючи англійську мову. Крім того, за словами представників компанії, трейдери можуть отримувати допомогу, а також повідомлення про новини біржі в месенджері Telegram. Служба протягом першої години допомагає вирішити питання, як бегінерам, так і досвідченим користувачам.

Компанія додала, що пришвидшила і спростила процес проведення операцій – кожен користувач може поповнити рахунок за допомогою будь-якої банківської карти, через довірених осіб або використовувати сервіси онлайн-оплати. Зарахування та зняття коштів відбуваються моментально. А наприкінці березня будуть доступні нові способи введення Perfect Money і Payeer.

Додамо, що зміни торкнулися й дизайну біржі. Розробники оновили сайт і айдентику – презентували новий логотип і фірмовий шрифт, а також представили нове уніфіковане API для створення торгових роботів.

Компанія Kuna Family заснована в 2014 році, об'єднує в собі проекти, що створюють і покращують світову інфраструктуру за допомогою технології блокчейн. У березні 2014 року компанія запустила Kuna Bitcoin Agency, у квітні того ж року – перший Satoshi Square Kyiv – офлайн-простір для торгівлі біткойнами, обговорення крипто-новин та нетворкінгу, а в серпні відкрила Bitcoin посольство в Києві. Kuna Family першою в Україні створила фонд соціальних інновацій «криптор», перший біткойни-банкомат в СНД, заснувала асоціацію «Блокчейн Україна» і відкрила Blockchain Hub у Києві. У 2016 році компанія запустила першу публічну біржу кріптоактівов Kuna.io з офіційним офісом. На сьогодні обсяг торгів на майданчику становить понад $1,7 млн ​​на тиждень.Творець біржі – Михайло Чобанян.

Раніше Mind писав, що Facebook запустить власну криптовалюту stablecoin.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло