АМКУ дозволив агрохолдингу Герег купити активи компанії «Оболонь» на Хмельниччині

АМКУ дозволив агрохолдингу Герег купити активи компанії «Оболонь» на Хмельниччині

Антимонопольний комітет надав дозвіл на покупку активів у вигляді цілісного майнового комплексу

АМКУ дозволив агрохолдингу Герег купити активи компанії «Оболонь» на Хмельниччині
фото pixabay.com

України дозволив ТОВ «Агрохолдинг 2012», що належить співвласникам мережі гіпермаркетів «Епіцентр-К» і «Нова лінія» Галині і Олександр Герегам, купити у великого виробника пива і безалкогольних напоїв ПрАТ «Оболонь» активи в Хмельницькій області. Про це йдеться у повідомленні на сайті АМКУ.

«Надано дозвіл ТОВ «Агрохолдинг 2012» (м. Городок, Хмельницька обл.,) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу – заготівельно-перевалочної бази, що належить приватному акціонерному товариству «Оболонь» (м. Київ) та знаходиться за адресою: Хмельницька обл. Чемеровецький р-н, смт Закупне, вул. Станційна 10», – зазначено у повідомленні.

Також АМКУ дала дозвіл «ТОВ «Агрохолдинг 2012» на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу – «Закупненський комбікормовий завод», що належить приватному акціонерному товариству «Оболонь» (м. Київ) та знаходиться за адресою: Хмельницька область, Чемеровецький р-н, смт Закупне, вул. Призаводська 30».

Крім цього «Агрохолдинг 2012» отримав дозвіл на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Агрофірма імені В. Д. Слободяна» (село Іванківці, Городоцький район, Хмельницька область), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Як повідомили Mind в компанії, придбання корпоративних прав вказаного підприємства завершує виконання домовленостей з ПрАТ «Оболонь» щодо купівлі належних останньому аграрних активів.

Після укладення цієї угоди ТОВ «Агрохолдинг 2012» буде обробляти майже 35 000 га землі у західному регіоні, що становить більше 35% всього земельного банку аграрного напрямку компанії «Епіцентр». 

«Агрохолдинг 2012» створений у вересні 2015 року. Його бенефіціарами через венчурний фонд «Оферент» є Галина й Олександр Гереги.

Нагадаємо: корпорація «Оболонь» виробляє пиво, безалкогольні та слабоалкогольні напої, мінеральну воду, снеки. Вона є найбільшим у країні експортером пива. До її складу входять головний завод у Києві та дев'ять підприємств у регіонах. Основні бренди – «Оболонь», Carling, Zlata Praha, Hike premium, Zibert, Keten, Hardmix, BeerMix, «Десант», «Жигулівське», «Живчик», «Оболонська», «Прозора». Корпорація також випускає слабоалкогольні напої Rio, «Джин-тонік», «Горілка лайм», «Віскі Вишня», «Ром-кола», «Бренді-кола», Ciber.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло