Французька Leroy Merlin розширює мережу в Україні до 5 магазинів
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Французька Leroy Merlin розширює мережу в Україні до 5 магазинів

Компанія відкриває новий гіпермаркет в Одесі

Французька Leroy Merlin розширює мережу в Україні до 5 магазинів
Фото: Леруа Мерлен Україна

«Леруа Мерлен Україна» (Київ), яка розвиває в країні мережу DIY-гіпермаркетів французького бренду Leroy Merlin, 4 квітня відкриє новий гіпермаркет в Одесі. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення компанії.

«Компанія Leroy Merlin активно розширюється в Україні. Ми відкриваємо перший регіональний магазин в Одесі, який стане 5-м в Україні. Я впевнений, що новий гіпермаркет зіграє велику роль в поліпшенні життя людей тут, в Одесі, завдяки нашим низьким цінам, асортименту продукції, ставленню до клієнтів», – сказав гендиректор «Леруа Мерлен Україна» Седрік Броссе.

Він додав, що в планах компанії – відкриття нового магазину в Києві та подальший розвиток в Україні.

Компанія додала, що новий гіпермаркет площею 10 500 кв. м (торгова – 8600 кв. м) буде розташований у торгово-розважальному центрі Riviera по вул. Південна дорога, 1.

Гіпермаркет матиме павільйон площею 600 кв. м з товарами для дачі, а також паркування на 183 машиномісць. У роботі гіпермаркету будуть задіяні  понад 100 працівників.

Інвестиції в проект становили 50 млн грн.

«Леруа Мерлен Україна» зареєстровано у 2008 році. На 27 березня 2019 року компанія володіє чотирма магазинами мережі Leroy Merlin в Києві і одним в Одесі.

Єдиний держреєстр юросіб та фізосіб-підприємців повідомляє, що власником частки 100% в «Леруа Мерлен Україна» виступає «Гроуп Адео» (Франція).

Статутний капітал компанії становить 1,269 млрд грн.

Leroy Merlin є міжнародною мережею магазинів, яка спеціалізуються на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла.

Leroy Merlin входить до міжнародної холдингової групи Adeo, яка об'єднує 35 автономних компаній в 12 країнах Азії, Європи і Південної Америки. Оборот компанії в світі за 2018 рік – понад 20 млрд євро.

Раніше Mind писав, що мережа «Епіцентр К» посунула всіх на київському роздрібному ринку будматеріалів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті