Засновник Zara купив частину штаб-квартири Amazon у Сієтлі за $740 млн
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Засновник Zara купив частину штаб-квартири Amazon у Сієтлі за $740 млн

Два офісних блоки, які орендувала Amazon, належали інвестиційному фонду USAA Real Estate

Засновник Zara купив частину штаб-квартири Amazon у Сієтлі за $740 млн
фото Wikipedia

Pontegadea Inmobiliaria, що належить засновнику Zara Амансіо Ортезі, купила два офісних блоки в Сієтлі, які орендувала Amazon, за 656 млн євро ($740 млн). Про це повідомляє Reuters.

Pontegadea придбала будівлі у інвестиційного фонду USAA Real Estate. Це найбільша операція, проведена Pontegadea в Сполучених Штатах, і друга за величиною в її історії після покупки в Лондоні будівлі Adelphi за 680 млн євро.

За даними видання Seattle Times, офісні блоки були придбані за $740 млн. Pontegadea відмовилась називати вартість покупки.

Ортега, як відомо, багато інвестував у елітну нерухомість в Лондоні, Нью-Йорку, Мадриді та Лісабоні. Це придбання збільшить вартість нерухомості Ортеги, засновника і головного акціонера Inditex (Zara), який станом на кінець 2017 року володів будівлями на суму 8,759 млрд євро.

Амансіо Ортега – підприємець, засновник і екс-президент Inditex, якій належить 6750 магазинів у 88 країнах світу. Крім нерухомості, бізнесмен здійснює інвестиції в газову промисловість, туризм і банки. Також володіє часткою в футбольній лізі та полем для конкуру. За версію Forbes посідає 6-те місце серед найбагатших людей планети.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті