«Укртрансгаз» через суд стягнув з Дніпрогазу Фірташа 548 млн грн боргу за послуги балансування - Коболєв

«Укртрансгаз» через суд стягнув з Дніпрогазу Фірташа 548 млн грн боргу за послуги балансування - Коболєв

Станом на 1 березня облгази заборгували УТГ за балансування близько 35 млрд грн

«Укртрансгаз» через суд стягнув з Дніпрогазу Фірташа 548 млн грн боргу за послуги балансування - Коболєв
Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Господарський суд Дніпропетровської області ухвалив рішення про стягнення на користь «Укртрансгазу» з Дніпрогазу Дмитра Фірташа майже 548 млн грн боргу за послуги балансування.

Про це повідомив глава «Нафтогазу України» Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні Госпсуд Дніпропетровської області ухвалив важливе рішення на користь «Укртрансгазу» – стягнути з Дніпрогазу, що входить до групи РГК Дмитра Фірташа, майже 548 млн грн боргу за послуги балансування. Переконаний, попереду ще не одне таке рішення», – написав він.

Сьогодні Госпсуд Дніпропетровської області ухвалив важливе рішення на користь Укртрансгазу – стягнути з Дніпрогазу, що...

Опубликовано Andriy Kobolyev Четверг, 28 марта 2019 г.

Як повідомив Коболєв, станом на 1 березня облгази заборгували «Укртрансгазу» за балансування близько 35 млрд грн – «група «Нафтогаз» не збирається закривати на це очі». «Ми відстоюємо свої інтереси всіма законними способами», – наголосив глава НАК.

Раніше АТ «Укртрансгаз» офіційно звернулося до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) із проханням провести медіацію між учасниками ринку газу у зв'язку зі спробами дестабілізації роботи ринку газу і саботування переходу на добове балансування.

Як зазначали в УТГ, незважаючи на перехід з 1 березня ринку на роботу в режимі добового балансування, 7 операторів ГРМ не надали до 16:00 до Інформаційної платформи остаточні дані щодо відборів за 2 березня 2019 року.

Зокрема, з проханням щодо подовження термінів подачі цієї інформації звернулися Миколаївгаз, Дніпрогаз, Дніпропетровськгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз, Львівгаз, Запоріжгаз.

Як писав Mind, добове балансування на ринку природного газу стартувало 1 березня 2019 року.

Про те, як енерготрейдери прожили перші три дні в нових ринкових умовах, читайте у матеріалі Mind «По гарячих слідах: 4 головні проблеми добового балансування газу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло