Horizon Capital інвестував $10 млн в українського розробника систем безпеки

Horizon Capital інвестував $10 млн в українського розробника систем безпеки

Інвестиція EEGF III здійснена шляхом викупу частини акцій SMRK, раннього фінансового інвестора Ajax Systems, і частини акцій менеджменту компанії

Horizon Capital інвестував $10 млн в українського розробника систем безпеки
Фото: Shutterstock

Horizon Capital і Ajax Systems оголосили, що новий фонд Horizon Capital, Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III), розміром $200 млн, придбав міноритарний пакет акцій компанії за $10 млн.

Про це повідомила прес-служба Ajax Systems.

Інвестиція EEGF III здійснена шляхом викупу частини акцій SMRK, раннього фінансового інвестора Ajax Systems, і частини акцій менеджменту компанії.

«Ця угода дає потужний і чіткий сигнал про інвестиційні можливості в Україні, як для венчурних інвесторів, так і для фондів прямих інвестицій. Ми сподіваємося, що приклад Ajax Systems заохотить ще більше українських підприємців до створення нових компаній і досягнення ще більшого успіху», – зазначив Андрій Довженко, керуючий партнер SMRK.

Ajax є найбільш титулованою бездротовою системою безпеки в Європі. За свій революційний дизайн і високі стандарти якості вона нагороджена титулами «Intruder Alarm of the Year» (Security & Fire Excellence Awards), «Best Innovative Product» (MIPS Securika), срібною медаллю в номінації «Безпека та протипожежні ризики» (Expoprotection), і стала фіналістом Intersec. Вся виробнича і науково-дослідницька команда знаходиться в Україні.

Ajax Systems – це швидкозростаюча компанія – виробник професійних систем безпеки зі 100-відсотковим українським виробництвом. Вона була заснована у 2011 році Олександром Конотопським. Зараз у компанії працює понад 500 чоловік, майже 20% з яких зосереджені на R&D. Продуктова лінійка Ajax Systems включає більше 20 пристроїв для захисту приміщень та прилеглих територій, пожежної безпеки, захисту від протікання води, а також пристроїв для дистанційного керування технікою.

Horizon Capital – інвестиційна компанія в Україні, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (понад 40 інституціональних інвесторів). Сукупний капітал інвесторів фондів перевищує $350 млрд. 

SMRK є українським венчурним фондом, заснованим Андрієм Довженком і Олександром Косованом в 2013 році. Фонд орієнтований як на seed, так і pre-seed стадії, інвестуючи від $100 000 до $1 млн. На сьогодні фонд здійснив 12 транзакцій і продовжує інвестувати в перспективні компанії в Україні.

Раніше повідомлялося, що Horizon Capital зібрала $200 млн для інвестицій в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло