Американський ритейлер марихуани купує свого конкурента за 850 млн

Американський ритейлер марихуани купує свого конкурента за 850 млн

Чиказька Cresco Labs купує Origin House, щоб увійти на ринок Каліфорнії

Американський ритейлер марихуани купує свого конкурента за 850 млн
фото pixabay.com

Чиказька Cresco Labs погодилась заплатити близько 850 млн за компанію Origin House, яка займається розповсюдженням канабісу, що дозволить їй розширити свою присутність в Каліфорнії та розмістити свій товар на поличках більш ніж 725 спеціалізованих магазинів по усій країні. Про це повідомляє Chicago Tribune.

Каліфорнія є провідним ринком марихуани у США, там дозволено її рекреаційне використання. Галузь у штаті є більш зрілою ніж у інших і має велику кількість компаній, тому «чужим» компаніям важко до неї увійти. Cresco, як зазначається, уже вирощує марихуану і продає своє продукцію в Каліфорнії, на компанію у штаті працює 60 чоловік.

«Як справитись з таким штатом як Каліфорнія, і впевнитись, що можеш зайняти значиму позицію у ньому – це задача, з якою зіштовхнеться кожен, – сказав гендиректор Cresco Чарлі Бахтелл. – Origin House – це рішення для підходу Cresco до Каліфорнії».

Очікується, що угоду буде закрито наприкінці липня.

Видання повідомляє, що минулого року Cresco дебютувала на ринку цінних паперів і з тих пір зробила кілька покупок, які розширили її присутність в Іллінойсі та інших штатах. Минулого місяця вона оголосила, що придбає за $120 млн компанію, яка займається марихуаною у Флориді.

Штаб-квартира Origin House розташована в Канаді, але її офіси знаходяться в Каліфорнії, де вона вирощує марихуану, розробляє бренди і поширює продукти з канабісу в більшості амбулаторій штату.

У Cresco працює понад 750 осіб по всій країні, а в Origin House – понад 350 осіб.

Нагадаємо: у лютому цього року до Великобританії було на легальних підставах доставлено оптову партію медичної марихуани. Канабіс буде використовуватися в медичних цілях для конкретних випадків захворювань.

Станом на сьогодні щонайменше 28 держав мають законодавство, яке дозволяє доступ до канабісу для медичних цілей. В цілому, країни Північної та Південної Америки є одними з найбільш прогресивних у цій сфері. Про ці та інші питання – в матеріалі «Не димом єдиним: як медичний легалайз крокує планетою».

Як повідомлялось, в жовтні 2018 року  Канада легалізувала марихуану, в тому числі в рекреаційних цілях.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло