Єврокомісія оштрафувала General Electric на 52 млн євро за «брехню»

Єврокомісія оштрафувала General Electric на 52 млн євро за «брехню»

У ЄК пояснили, що рішення про штраф не скасовує виданий GE дозвіл на поглинання LM Wind

Єврокомісія оштрафувала General Electric на 52 млн євро за «брехню»
Twitter Margrethe Vestager ‏

Єврокомісія оштрафувала General Electric на 52 млн євро за надання невірної інформації під час розслідування про заплановане злиття з данською компанією LM Wind, виробником турбін для вітряних електростанцій, йдеться в повідомленні регулятора.

У січні 2017 року GE повідомила про заплановане придбання LM Wind і при цьому вказала, що у неї є лише розроблена вітряна турбіна потужністю 6 мегават, а турбін більшої потужності немає. Однак Єврокомісія встановила, що GE на той час продавала потенційним клієнтам морську вітротурбіну потужністю 12 МВт.

В результаті 2 лютого 2017 року GE відкликала своє повідомлення про намір придбання LM Wind. 13 лютого 2017 року GE повторно повідомила про цю операцію, цього разу включивши повну інформацію про свій проект. У березні 2017 року Єврокомісія схвалила угоду.

Проте це не врятувало американську компанію від штрафу за надання неправдивих свідчень. Єврокомісія пояснила, що винесення рішення про штраф не скасовує виданий GE дозвіл на поглинання LM Wind.

Єврокомісія перевіряє кожну угоду за участю європейських компаній, щоб гарантувати, що така угода не призведе до монополізації ринку або серйозних порушень принципів конкуренції в будь-якому з секторів європейської економіки.

Нагадаємо, Єврокомісія звинуватила автовиробників BMW, Daimler і VW у картельній змові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло