Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Оператор lifecell запускає свою власну платіжну систему

Оператор lifecell запускає свою власну платіжну систему

Запуск платіжної системи Paycell запланований на червень цього року

Оператор lifecell запускає свою власну платіжну систему
фото Shutterstock

Оператор lifecell запускає в червні власну платіжну систему Paycell. Про це повідомили представники Turkcell (материнської компанії lifecell), передає кореспондент Mind із Стамбула.

Зазначається, що абоненти зможуть оплачувати послуги й товари зі свого мобільного рахунку. За словами директора ТОВ «Пейселл» в Україні Олександра Мартиненка, в Україні фізична припейд-картка буде надана національною системою «Простір». Водночас, за його словами, можливість кредитування нині не передбачається.

Точний обсяг інвестицій в запуск на українському ринку не розголошують. Оріентовно тільки прямі інвестиції становитимуть $2 млн.

За словами представників Turkcell, у Туреччині ця система також дозволяє мати фізичну платіжну карту Paycell Visa. В Україні будуть випущені фізичні препейд-карти в партнерстві з платіжною системою «Простір» і банком «Восток». Карти можуть знадобитися абонентам для зняття готівки в банкоматі, уточнив Олександр Мартиненко.

Оператор lifecell запускає свою власну платіжну систему
Зустріч представників Turkcell з журналістами Фото: Євгенія Підгайна для Mind

За словами представника Turkcell, після успіху в Туреччині компанія вирішила інвестувати в аналогічний сервіс і в Україні. У Туреччині Paycell користуються 5,5 млн абонентів, мобільний додаток цієї платіжної системи завантажено 3,5 млн карт. У середньому абоненти в Туреччині поповнюють карту на $38 на місяць. Зазначається, що в 90% випадків вони користуються картами для оплати в офлайн-магазинах, у 10% – для розрахунків он-лайн.

Нагадаємо: НБУ у вересні минулого року дозволив платіжному сервісу Paycell працювати в Україні. Відтоді компанія надає операційні, інформаційні та інші технологічні функції з переказу коштів.

Більше про фінансові сервіси, які почали з впровадженням 4G просувати мобільні оператори, можна дізнатися з матеріалу Mind «Романси про фінанси: як мобільні оператори намагаються потіснити банки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті