Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
«Український Давос»: у червні вдруге відбудеться Міжнародний форум Ukrainian ID
Партнерський матеріал

«Український Давос»: у червні вдруге відбудеться Міжнародний форум Ukrainian ID

На країну чекає «Революція цінностей»

«Український Давос»: у червні вдруге відбудеться Міжнародний форум Ukrainian ID

У Каневі 7–8 червня вдруге відбудеться Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, який вже встигли назвати «Українським Давосом», проводячи аналогію зі Всесвітнім економічним форумом, який збирає інфлуенсерів зі всього світу.

Головною метою форуму є створення ефективної діалогової платформи, що об’єднує вітчизняних та світових лідерів думок задля генерування нових сенсів, забезпечення майбутнього країни на фундаменті стрімкого розвитку економіки та людського капіталу, а також – крізь призму децентралізації – створення та відпрацювання моделі економічного зростання регіональних центрів на прикладі успішних кейсів світу та України, зокрема Канева. 

Головною темою заходу в цьому році стане «Революція цінностей». Серед спікерів – лідери думок України та світу, експерти в галузі економіки, енергетики, екології, в питаннях суспільства, політики, комунікацій, повноважні дипломати, інвестори, гуманітарії. У минулому році в обговоренні взяли участь понад 300 експертів, а цього року організатори планують зібрати близько 500.

За результатами Ukrainian ID буде створена «Конституція цінностей» – звід ключових правил гуманітарної безпеки й суспільного життя України.

Серед питань, які будуть порушуватися під час дискусій, – нова безпекова стратегія країни: людина як найвища цінність, ефективна енергетична стратегія: «Консенсус 3хЕ: Енергетика, Економіка, Екологія», виклики та перспективи децентралізації, цінність як ціль, інвестиції в українську інфраструктуру та пошуки шляхів, як оживити водні артерії, «вага» культурного капіталу, культурний туризм як драйвер економіки. Також на форумі в партнерстві з Інститутом майбутнього України буде презентовано нову економічну стратегію з акцентом на гуманізацію економіки. А в панелі Community ID та платформі «Big Ideas for Small Cities» будуть розглянуті успішні кейси розвитку місцевих громад крізь призму процесу децентралізації.

«До підмурків просякнута невіглаством, корупцією й несправедливістю державна машина потребує негайного перезавантаження. Мають бути демонтовані всі засоби свідомої люмпенізації суспільства. Воно має визначити нові орієнтири й отримати шанс на нове майбутнє. Політика в Україні померла, нас врятують лише цінності», – розповіла президент форуму Наталія Заболотна.

До флешмобу зі створення Конституції цінностей вже долучилися українські та світові інтелектуали: відомий український письменник Юрій Андрухович, бельгійський соціолог Паскаль Ґілєн, знаменитий режисер Роман Балаян, директор Австрійського культурного форуму д-р Ульф Хаусбрандт, професор Гарвардського університету, літературознавець Григорій Грабович, відомий урбаніст д-р Норберт Нойхауз та філософ Вахтанг Кебуладзе, меценат і підприємець Євген Уткін, відомий художник Олександр Ройтбурд, політик та нардеп Олена Сотнік, знаний громадський діяч Віктор Андрусів, політолог Микола Давидюк та інші.

У межах форуму відбудеться нагородження лауреатів Ukrainian ID Awards – щорічної міжнародної премії за вклад у розвиток суспільства і принципів гуманізму, рівності та суспільного блага. Першим лауреатом премії став український кінорежисер Олег Сенцов, незаконно ув’язнений у Росії, – за незламне прагнення свободи та громадянську гідність. Також під час форуму відбудеться міжнародний мультидисциплінарний фестиваль «Sheva Fest» , який поєднує сучасне мистецтво – музику, літературу, театр і кіно.

Раніше повідомлялося, що форум Ukrainian ID відбудеться в Каневі 7 і 8 червня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті