ТРЦ «Караван» Ярославського переформатують на аутлет-центр до 1 листопада 2019 року

ТРЦ «Караван» Ярославського переформатують на аутлет-центр до 1 листопада 2019 року

Сума інвестицій у новий формат складе близько $8 млн

ТРЦ «Караван» Ярославського переформатують на аутлет-центр до 1 листопада 2019 року
Фото: УНІАН

Компанія DCH Infrastructure and Real Estate (DCH I&RE), що входить до групи DCH Олександра Ярославського, з 1 червня почне переформатування ТЦ «Караван» на аутлет-центр, яке планують завершити до листопада, а сума інвестицій складе близько $8 млн. Про це повідомляє прес-служба ТЦ.

«Поточний етап розвитку ринку ритейлу демонструє високий попит на даний формат. (…) Крім того, збільшення кількості традиційних ТРЦ у столиці формує у ритейлерів потребу в розташованому в межах міста Києва професійному торговому об'єкті для реалізації нерозпроданих колекцій основних магазинів», – пояснив генеральний директор DCH I&RE Данило Владов.

Переформатування передбачає здійснення низки будівельних робіт для зміни формату та ребрендингу, зміни стосуватимуться екстер’єру та інтер’єру ТРЦ. У той же час ТРЦ не планують закривати повністю – гіпермаркет та кінотеатр продовжать працювати в звичайному режимі.

DCH Infrastructure and Real – керуюча компанія мережі ТРЦ «Караван» у Києві, Харкові та Дніпрі. Функціонує як девелоперський напрямок групи DCH Олександра Ярославського. 

Раніше про намір змінити концепцію повідомив ТРЦ «Dream Town», зокрема, з 22 квітня планується закриття аквапарку. На його території відкриють спортивний хаб площею 22 000 кв. м, який включатиме клуб Sportlife (близько 6000 кв. м) і декілька спортивних аутлетів – Intersport Discount (3500 кв. м), «Спортмайстер Дисконт» і магазини відомих міжнародних спортивних брендів у форматі «аутлет». Зміни планують закінчити до кінця року, а в IV кварталі провести ребрендинг за участю агентства Banda.

Про подробиці реформування ТРЦ читайте в матеріалі Mind «Двоє на районі: чому «Караван» і Dream Town вирішили змінити концепцію».

.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті