SpaceX невдало випробувала двигуни нового корабля Crew Dragon

SpaceX невдало випробувала двигуни нового корабля Crew Dragon

Очевидці розповіли, що в полудень бачили клуби чорного диму недалеко від об'єкту ВПС

SpaceX невдало випробувала двигуни нового корабля Crew Dragon
Капсула Сrew Dragon. Фото: NASA/Reuters

Випробування двигунів для космічного корабля Сrew Dragon, за допомогою якого SpaceX Ілона Маска планує доставляти астронавтів на МКС і назад, завершилися «аномалією» на випробувальній капсулі корабля. Про це повідомляє Reuters, на яке посилається РБК.

«Початкові випробування були успішно завершені, однак фінальний тест привів до аномалії на випробувальному стенді», – цитує агентство повідомлення SpaceX. Компанія уточнила, що проводить розслідування і тісно співпрацює з партнерами з NASA.

«NASA поінформовано про результати тесту SpaceX Static Fire і аномалії, яка сталася під час фінального тесту», – повідомив в своєму Twitter адміністратор космічного агентства Джим Бріденстайн.

«Ось тому ми проводимо тести. Ми будемо вчитися, вносити необхідні корективи і безпечно просуватися вперед з нашою програмою комерційних пілотованих запусків», – додав він.

Першим про нештатну ситуацію при випробуваннях компанії SpaceX повідомило видання Florida Today. Воно опублікувало фотографії, на яких видно, як над базою ВПС на мисі Канаверал у Флориді піднімається помаранчевий дим.

В результаті інциденту потерпілих немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті