Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
«АрселорМіталл» інвестує у обладнання $55 млн

«АрселорМіталл» інвестує у обладнання $55 млн

Після модернізації дрібносортного стану його потужність складе 1,052 млн тонн арматурного прокату на рік

«АрселорМіталл» інвестує у обладнання $55 млн
Фото: pixabay.com

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочинає завершуючу стадію реконструкції дрібносортного стану № 250-4, інвестиції у який склали $55 млн.

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Наразі виконані майже всі будівельно-монтажні роботи, змонтовано 90% обладнання.

Проектна потужність стану після реконструкції складе 1,052 млн тонн арматурного прокату на рік. При цьому зменшиться використання енергоресурсів, з'явиться можливість випускати арматуру №№ 8–24 у бунтах зі шпулерним намотуванням. Крім того, стан зможе виробляти арматурний прокат у пачках довжиною до 14 метрів з використанням нової механізованої лінії упаковки. «Шпулерне намотування та механізована упаковка є важливими умовами продажів арматури на експортних ринках», – йдеться у повідомленні.

Побудовано й нову нагрівальну піч, що розширить можливості стану – дозволить використовувати заготовки з машин безперервного лиття заготовок (МБЛЗ), дві з яких добудують цього літа (перша МБЛЗ була зведена у 2011 році).

Завершена реконструкція трьох електромостових кранів із відновленням механічної та електричної частин, а також двох кранів, які планують використовувати для перевезення бунтів. Всю технологічну лінію стану переводять на сучасну цифрову систему управління. Компанія Schneider Electric поставила нове електрообладнання, а також спроектувала реконструкцію існуючого.

Постачальником основного технологічного обладнання є компанія Danieli, що розробляла детальний інжиніринг проекту.

Нагадаємо: минулого року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завдяки угоді на закупівлю 500 піввагонів планувало збільшити свій парк удвічі

ArcelorMittal була утворена у 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійської Mittal Steel, що належить індійському бізнесменові Лакшмі Мітталу.

Компанії належить ціла низка підприємств з видобутку залізної руди, вугілля, а також металургійних підприємств, зокрема, великий завод «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Україні.

Нагадаємо, ArcelorMittal приватизувала МК «Криворіжсталь» за $4,8 млрд. Відтоді підприємство входить в ArcelorMittal.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті