mind
«Арселор Міттал» збільшить власний парк напіввагонів вдвічи

«Арселор Міттал» збільшить власний парк напіввагонів вдвічи

Восени підприємство планує повністю закрити угоду із закупівлі 500 напіввагонів

«Арселор Міттал» збільшить власний парк напіввагонів вдвічи
Фото: Shutterstock

ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» завдяки угоді на закупівлю 500 піввагонів збільшить свій парк вдвічі. Відбудеться це восени, коли комбінат отримає весь рухомий склад і закриє угоду, повідомляє ЦТС.

Як зазначається, про це повідомив начальник відділу зовнішньої логістики ПАТ Андрій Мороз.

«Цього року ми придбали 500 піввагонів (далі – вагонів). Частину з них вже отримали, а восени плануємо повністю закрити угоду. Власний парк зросте вдвічі, що дозволить нам 10-15% перевезень здійснюватимуть своїми силами. Наша мета – довести кількість своїх вагонів до 1500, це приблизно третина від нашої загальної потреби (4500 вагонів)», – сказав Мороз.

Він додав, що такої кількості піввагонів буде достатньо – компанія не буде прагнути закрити всі свої потреби в перевезеннях повністю власним рухомим складом.

«Нам важливо ефективно задіяти свої вагони і забезпечити їх мінімальний обіг. Це оператори можуть організовувати потоки з урахуванням контрактів з іншими відправниками та одержувачами вантажів – тим самим домагатися мінімального порожнього пробігу вагонів. А нам для ефективних перевезень власних вантажів немає необхідності повністю самим задовольняти всі потреби в перевезеннях – економічно це недоцільно», – зазначив начальник відділу зовнішньої логістики меткомбінату.

Нагадаємо, на початку літа «Арселор Міттал Кривий Ріг» уклав з «ОТП Лізинг» контракт на придбання в лізинг 450 піввагонів виробництва «Дніпровагонмаш». Вартість угоди склала близько 600 млн грн. Термін договору лізингу складає 5 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті