Apple цього року випустить ще одні оновлені навушники AirPods

Apple цього року випустить ще одні оновлені навушники AirPods

У 2019-му поставки навушників AirPods можуть досягти 50 млн штук

Apple цього року випустить ще одні оновлені навушники AirPods
фото apple.com

Корпорація Apple до кінця 2019 року запланувала вивести на ринок третє покоління бездротових навушників AirPods з функцією шумозаглушення, повідомляє DigiTimes, на яке посилається DailyComm.

Очікується, що основним збирачем навушників буде тайванська ODM-компанія Inventec, яка вже не перший рік виступає партнером Apple. Разом з тим, очікується, що частину замовлень на складання пристроїв отримає китайська компанія Luxshare Precision. В даний час обидві компанії виробляють для Apple навушники AirPods 2, розділяючи замовлення порівну.

Apple домінує на світовому ринку навушників типу True Wireless, що не мають провідного з'єднання навіть між лівим і правим навушником. Посилаючись на статистичні дані, оглядачі відзначають, що в 2018 році на світовий ринок надійшло 35 млн пар AirPods, таким чином ринкова частка Apple склала 75%.

Очікується, що популярність AirPods продовжить зростати. Джерела DigiTimes вважають, що поставки навушників Apple в цьому році можуть досягти 50 млн штук.

Стрімкий підйом в цій категорії бездротових навушників пророкують і аналітики Counterpoint. За їхніми оцінками, в 2020-му на світовий ринок надійде близько 129 млн таких пристроїв, включаючи AirPods і моделі інших вендорів. До 2021 року виручка від продажу таких аудіоаксесуарів може досягти $27 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло