Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Антимонопольний комітет дозволив голландцям купити львівського виробника комбікормів D-Mix

Антимонопольний комітет дозволив голландцям купити львівського виробника комбікормів D-Mix

Спільне підприємство буде здійснювати діяльність під ТМ Koudijs Ukraine

Антимонопольний комітет дозволив голландцям купити львівського виробника комбікормів D-Mix
Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив нідерландській компанії Royal De Heus купити мажоритарну частку в українському виробнику комбікормів D-Mix (Золочів Львівської обл.). Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення відомства.

Згідно з ним, відомство також погодило утримання від конкуренції між Royal De Heus і D-Mix упродовж 5 років.

Нагадуємо, в березні-2019 Royal De Heus планувала закрити операцію з купівлі мажоритарної частки в D-Mix в другому кварталі 2019 року. Спільне підприємство буде здійснювати діяльність під ТМ Koudijs Ukraine.

D-Mix також планує будівництво заводу з виробництва преміксів. За планами компанії, термін введення в експлуатацію – початок 2020 року.

Додамо, що D-Mix є виробником концентратів спеціалізованих кормів і комбікормів, в основному для домашньої птиці та свиней. Виробнича потужність підприємства – 80 000 тонн переробки соняшнику і соєвих бобів, фактичний обсяг переробки – 50 000 тонн.

За даними компанії, управління спільним підприємством буде здійснювати нинішній власник D-Mix Федір Шопский.

«Це партнерство для De Heus – стратегічний крок на привабливому українському ринку кормів для тварин після більше, ніж десятирічного експорту в Україну», – відзначили в Royal De Heus.

За інформацією на сайті D-Mix, компанія з 2009 року співпрацює з голландською Koudijs Animal Nutrition, яка є дочірньою компанією Royal De Heus.

Вона виробляє корми для птиці, свиней, великої рогатої худоби та кролів. Її власником є ​​Федір Шопский. Статутний капітал підприємства – 13,5 млн грн.

Компанія De Heus заснована в 1911 році, є міжнародним виробником і експортером повної лінійки преміксів, концентратів і повнораціонних кормів, представлена ​​в 60 країнах.

Koudijs Animal Nutrition має власні дослідницькі центри, лабораторії та заводи з виробництва преміксів, добавок і готових кормів. Всього компанія володіє 49 заводами з виробництва кормів і кормових добавок по всьому світу.

Раніше Mind писав, що АМКУ дозволив Dragon Capital купити БЦ Platinum Plaza в Харкові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію