Нацкомфінпослуг закликає страховиків отримувати адмінпослуги онлайн

Нацкомфінпослуг закликає страховиків отримувати адмінпослуги онлайн

Е-сервіс передбачає надання послуг з отримання та скасовування ліцензії

Нацкомфінпослуг закликає страховиків отримувати адмінпослуги онлайн
Фото: pixabay.com

Нацкомфінпослуг закликає учасників страхового ринку отримувати адміністративні послуги в онлайн-режимі за допомогою порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора.

«Департамент страхового регулювання та нагляду доводить до вашого відома, що подача документів для отримання адміністративної послуги в електронному вигляді значно спрощує та пришвидшує процедуру отримання адміністративних послуг», – наголошують у Нацкомфінпослуг.

Як зазначає регулятор, страхові компанії можуть подати онлайн заяву щодо отримання адміністративних послуг, зокрема, видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а також послугу з анулювання такої ліцензії.

Так, Орган ліцензування повідомляє ліцензіату про рішення в електронній формі через персональний кабінет на Єдиному державному порталі адміністративних послуг, а також оприлюднює таке рішення на своєму офіційному веб-сайті.

Нагадаємо: за даними Нацкомфінпослуг у 2018 році регулятор отримав 7 781 скарг на дії піднаглядних організацій, що на 12% менше ніж роком раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті