Додаток ReporTax допоможе підприємцям платити податки

Додаток ReporTax допоможе підприємцям платити податки

Сервіс коштує 75 грн у місяці, оплата здійснюється в момент сплати податків раз в місяць

Додаток ReporTax допоможе підприємцям платити податки
Фото: ITC.ua

Компанії «ЛІГА:Закон» та «Юскутум» запустили чат-бота ReporTax ФОП. За словами розробників, бот вміє розраховувати та сплачувати податки, а такж подавати звіти у держоргани. Бот може нагадувати про дати подання звітів та пояснювати проблемні питання з податками. Про це повідомляє AIN.ua.

Сервіс коштує 75 грн у місяці, оплата здійснюється в момент сплати податків раз в місяць.

ReporTax  працює в тестовому режимі в Telegram, скоро запустять й версію у Facebook Messenger.

Додаток зараз працює тільки для третьої групи ФОП без оформлення працівників ( з 1,85 млн підприємців-фізичних осіб більшість працює саме в цій групі).

Щоб вести бухгалтерію за допомогою бота, треба зареєструватися, передати йому дані, такі як електронна пошта та податковий номер, також необхідно завантажити електронний підпис.

Бухгалтерська робота буде проводитися автоматично: бот буде задавати питання і на основі відповідей здійснювати платежі та оформляти документи. Зараз він вміє розраховувати та сплачувати єдиний податок (5% надходжень для третьої групи), єдиний соціальний внесок, подавати звіти до податкової та у пенсійний фонд.

Раніше повідомлялося, що Telegram запустить блокчейн-платформу разом із німецьким сервісом Wirecard AG.Планується спільне використання цифрових фінансових послуг, платежів та банківської платформи.

Детальніше про чат-ботів читайте у матеріалі Mind: Розвиток fintech: майбутнє за платіжними чат-ботами. Заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ Валерій Даниленко – про переваги чат-ботів і те, який вплив вони мають на розвиток різних секторів економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло