В Німеччині відкрили перший у світі завод, який не викидає в атмосферу СО2

В Німеччині відкрили перший у світі завод, який не викидає в атмосферу СО2

Підприємство повністю забезпечує себе сонячною енергією

В Німеччині відкрили перший у світі завод, який не викидає в атмосферу СО2
https://new.abb.com/news

Шведсько-швейцарська компанія ABB Ltd заявила в середу, що її підприємство в Люденшайді, Німеччина, стало першим в світі заводом, який взагалі не викидає в повітря вуглекислого газу. Таке підприємство може стати моделлю для майбутніх промислових проектів, оскільки Німеччина прагне скоротити свої викидів СО2 на 40% до 2020 року порівняно з 2013 роком. Про це пише MarketWatch.

Інженерний гігант ABB встановив власну сонячну ферму, енергії якої вистачило б на 3360 домашніх господарств. Установка буде виробляти близько 1100 МВт/год сонячної електоенергії на рік, що на 14% перевищує потреби підприємства, йдеться в прес-релізі ABB.

Завод виробляє електричне обладнання, таке як розетки і вимикачі. Загалом в Німеччині ABB має близько 30 заводів.

Сонячна енергія забезпечує 100% енергопотреб заводу в сонячні дні, а надлишкова енергія надходить в державну енергомережу для споживання всього регіону. Щоб покрити піки споживання в похмурі дні, ABB заявила, що підписала угоду з MVV Energie AG про додаткову екологічно чисту енергії.

«Ця інтелектуальна екосистема дозволить підвищити енергоефективність, стійкість і економію ресурсів, і зробить реальним майбутнє з нульовим рівнем викидів для промисловості», – сказав Тарак Мехта, президент підрозділу електрифікації ABB.

Нещодавно японська компанія Konica Minolta перевела завод повністю на відновлювану енергію.

Як повідомлялося, виробник пива Bud та Stella Artois – компанія AB InBev – до 2025 року перейде на відновлювані джерела енергії.

Нагадаємо, Європарламент та країни ЄС досягли згоди щодо скорочення рівня викидів СО2 вантажівками та автобусами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті