Захворіло у світі
112,116,627
Померло у світі
2,485,601
Вилікувалось у світі
63,299,560
Захворіло в Україні
1,317,694
Померло в Україні
25,461
Вилікувалось в Україні
1,155,422
КМДА дозволила реконструкцію занедбаного кінотеатру в парку «Нивки»

КМДА дозволила реконструкцію занедбаного кінотеатру в парку «Нивки»

Проектування та будівництво доведеться проводити з повним збереженням природно-заповідного фонду

КМДА дозволила реконструкцію занедбаного кінотеатру в парку «Нивки»
Фото: pixabay.com

Департамент містобудівництва та архітектури Київської міської держадміністрації (КМДА) надав ТОВ «Лізард» дозвіл на реконструкцію будівлі колишнього літнього кінотеатру в парку «Нивки». Про це повідомляє КиевВласть.

Занедбана будівля з амфітеатром повинна перетворитися на «багатофункціональний рекреаційний комплекс» висотою до 27 м.

Будівля «Зеленого театру», що знаходиться у західній частині парку «Нивки», була придбана 10 років тому та належить фірмі депутата Київради VI скликання Миколи Гоцького.

Компанії ТОВ «Лізард» наказом КМДА від 29 березня 2019 року №377 були видані містобудівні умови та обмеження (МУО) на реконструкцію нежитлового приміщення з амфітеатром під багатофункціональний рекреаційний комплекс на проспекті Перемоги, 84-А у Києві.

Згідно з випискою з Державного земельного кадастру, земельна ділянка (кадастровый № 8000000000:88:009:0020) площею 0,429 га, на якому розташовані будівлі, знаходиться у комунальній власності.

Цільове призначення ділянки – для збереження земель природно-заповідного фонду, функціональне призначення землі – територія зелених насаджень загального користування. В МУО відмічається, що вид використання цієї землі – для реконструкції, експлуатації та обслуговування багатофункціонального рекреаційного комплексу.

Ділянка була передана в оренду ТОВ «Лізард» строком на 10 років. Нежилий будинок з амфітеатром площею 2 220 кв.м. знаходиться у власності ТОВ «Лізард»  з 2009 року.

Максимальна висота будівлі після реконструкції може сягати 27 м. Кінцеву висоту необхідно буде визначити проектною документацією з урахуванням навколишньої забудови, статусу території та при умові дотримання нормативних відстаней, за заключенням техогляду несучих конструкцій. Проектування та будівництво забудовнику потрібно проводити з повним збереженням природно-заповідного фонду, з максимальним збереженням зелених насаджень.  Також доведеться врахувати інтереси та вимоги власників та осіб, що використовують земельні ділянки, які знаходяться поруч.

Нежиле приміщення, яке придбало ТОВ «Лізард» – колишній літній кінотеатр «Ленінського комсомолу». Будівля побудована у 1985 році за проектом архітектора Чуприни, розрахована на 2 700 місць.

Нагадаємо: Швейцарці звинуватили владу Києва у використанні їхнього проекту при побудові нового моста. Мова йде про концепцію пішохідно-велосипедного мосту між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів.

Раніше повідомлялося, що «Укрбуд» збудував залізницю в Чорнобильській зоні відчуження. Залізнична гілка з'єднає вже існуючу мережу доріг з майбутнім Централізованим сховищем відпрацьованого ядерного палива.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті