SkyUp попереджає про затримки 8 рейсів

SkyUp попереджає про затримки 8 рейсів

Авіаперевізник надає всі послуги, передбачені правилами перевезень у разі затримки авіарейсів

SkyUp попереджає про затримки 8 рейсів
Фото: SkyUp

Український авіаперевізник SkyUp попереджає про затримки 8 рейсів 14 травня, у зв`язку з технічними причинами для яких змінено розклад.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби авіакомпанії.

Зміни стосуються рейсу PQ 7123  (Харків, Україна – Шарм-ель-Шейх, Арабська Республіка Єгипет), орієнтовний час вильоту якого 12:00.

Крім того, PQ 7132 (Шарм-ель-Шейх, Арабська Республіка Єгипет – Львів, Україна) – орієнтовний час вильоту: 16:00,  PQ 7131 (Львів, Україна – Шарм-ель-Шейх, Арабська Республіка Єгипет) – орієнтовний час вильоту: 22:20.

Також було змінено час вильоту для PQ 691 (Київ, Україна – Неаполь, Італійська Республіка), який о 12:00 вже вилетів.

Рейс PQ 692 (Неаполь, Італійська Республіка – Київ, Україна) поки орієнтовний час вильоту було призначено на 14:40. Проте авіакомпанія не повідомляє, чи він вилетів у зазначений час.

Для рейсу PQ 791 (Київ, Україна – Тенерифе, Королівство Іспанія) призначено орієнтовний час вильоту 19:20.

Крім того, деякі рейси перенесено на наступний день, 15 травня – PQ 7120 (Шарм-ель-Шейх,  Арабська Республіка Єгипет – Київ, Україна), орієнтовний час вильоту якого: 02:10, PQ 792 (Тенерифе, Королівство Іспанія – Київ, Україна) – орієнтовний час вильоту 00:55.

Враховуючи обставини, компанія SkyUp надає всі послуги, передбачені правилами перевезень у разі затримки авіарейсів.

Так, іногороднім туристам рейсів PQ7123 та PQ7131 було надано проживання, а пасажирам рейсів PQ 7132 та PQ 7120 продовжено проживання в готелях.

Пасажирам рейсів PQ691 та PQ692, які вчасно прибули в аеропорт, надані прохолодні напої і сендвічі. Також на борт замовлено гаряче харчування.

Пасажири рейсів PQ791 та PQ792 були завчасно проінформовані щодо змін у розкладі. Тим туристам, які прибувають в аеропорт на попередньо запланований час вильоту, надаються напої та харчування.
Як зазначає авіакомпанія, час вильоту орієнтовний. Актуальну інформацію про час вильоту можна дізнатися зателефонувавши своєму турангенту або на сайті авіаперевізника.

Раніше Мінекономрозвитку запевняли, що у 2019 році будуть залучені всі можливі законні механізми, щоб захистити українських туристів, зокрема, від затримок авіарейсів.

Нагадаємо: Туристичний оператор JoinUp! має намір у 2019 році здійснити понад 80% перельотів у партнерстві зі SkyUp, а також планує обслужити 1,3 млн туристів з України, що на 30% більше минулорічного обсягу, який складав 903 000 осіб.

Крім того, з іншими авіакомпаніями JoinUp! суттєво переглянув умови контрактів і зробив значно жорсткішими умови для забезпечення всіх запланованих на літній сезон польотів. Одною з обов'язкових умов є наявність резервного вільного літака на землі.

Також туроператор запустив на власному сайті онлайн-табло для власних рейсів, а також спеціальний застосунок для кожного туриста й кол-центр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті