Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Вікторія Страхова: ПриватБанк в будь-якому випадку залишиться державним

Вікторія Страхова: ПриватБанк в будь-якому випадку залишиться державним

Коломойському більш доцільно отримати компенсацію замість банку

Цей матеріал також доступний російською
Вікторія Страхова: ПриватБанк в будь-якому випадку залишиться державним
Вікторія Страхова
Фото: Facebook Вікторія Страхова

ПриватБанк залишиться державним, але для того, щоб його скоріше продати потрібно вирішити питання з олігархом Ігорем Коломойським та судовою тяганиною, що відбувається зараз. Про це повідомила фінансова експертка з команди Володимира Зеленського та колишня корпоративна секретарка ПриватБанку Вікторія Страхова у прямому ефірі 24 каналу.

Страхова завірила, що чисто юридично, якщо ПриватБанк відновиться, то з’являться проблеми з портфелем банку, бо його доведеться забезпечити в будь-якому разі.

Коломойському доведеться знову докапіталізувати, а це важко, проте йому не вигідно це робити. Також, при зміні керівництва потрібно буде узгодити структуру власності, ділову репутацію, бізнес-план. Експертка заявила, що сумнівається, що наявний склад управління НБУ це зробить, хочу вони й мають повноваження на це.

Також, вона підкресила, що націоналізація опиниться у вакуумі, через позов Коломойського, якому по суті не потрібен банк. На думку Страхової, більш доцільно для Коломойського отримати компенсацію.

Раніше повідомлялося, що суд відхилив апеляцію НБУ про законність інспекційної перевірки ПриватБанку напередодні його націоналізації. НБУ має намір подати касаційну скаргу на відповідне рішення Шостого апеляційного адміністративного суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті