Автор бестселера «Вогонь і лють» випустить ще одну книгу про Трампа

Автор бестселера «Вогонь і лють» випустить ще одну книгу про Трампа

Попередній бестселлер розійшовся мільйонними тиражами

Автор бестселера «Вогонь і лють» випустить ще одну книгу про Трампа
фото Shutterstock

Автор скандальної книги «Вогонь і лють» Майкл Вулф підготував для читачів нові інсайдерські історії про адміністрацію Трампа, повідомляє gazettco.com з посиланням на заяву видавництва Henry Holt and Company.

Нова книга Вулфа «Облога: Трамп під вогнем» вийде 4 червня. Як і попередній твір автора, який розійшовся мільйонними тиражами, «Облога» обіцяє закулісні подробиці, що стосуються Білого дому і президента, якого автор називає «нестабільним, ексцентричним і вразливим».

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Нова книга присвячена напруженості навколо розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про можливі зв'язки між передвиборчим штабом Трампа і Москвою.

Як заявляють у видавництві, Вулф опитав понад 150 джерел, проте не уточнюється, чи є хтось із них діючим співробітником адміністрації.

Автор книги про Трампа увійшов до списку Forbes серед письменників, які заробили найбільше грошей на своїх книгах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло