Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Кабмін направив на монетизацію субсидій 5,7 млрд грн – Гройсман

Кабмін направив на монетизацію субсидій 5,7 млрд грн – Гройсман

Уряд монетизував 3,4 млн домогосподарств

Кабмін направив на монетизацію субсидій 5,7 млрд грн – Гройсман
Володимир Гройсман
фото www.kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів направив на монетизацію субсидій для 3,4 млн домогосподарств 5,7 млрд грн. Про це повідомив прем’єр-міністр Україна Володимир Гройсман.

«Люди мають державну підтримку на оплату послуг. Це важливо. Статистика говорить таке: ми монетизували субсидії для 3,4 млн домогосподарств. На це направили 5,7 млрд грн, – сказав він. – Це гроші людей. Треба аби люди отримували кошти і розуміли ціну і вартість послуг».

Глава уряду наголосив, що процес монетизації субсидій тісно пов’язаний і з процесами модернізації комунального господарства, відповідальність за які несе місцева влада. Завдяки реформі децентралізації на місця переданий значний ресурс, який потрібно витратити на оновлення мереж, встановлення приладів обліку, впровадження заощадливих технологій.

«От зараз я чую, що в містах вимикають гарячу воду. Так я закликаю місцеву владу не вимикати воду, а проводити модернізацію систем. Кошти на це є», – додав Володимир Гройсман.

Окрім цього, він звернув увагу, що досвід монетизації субсидій буде врахований і при монетизації інших пільг. Робота в цьому напрямку почнеться, за словами Глави Уряду, вже з жовтня поточного року.

Нагадаємо: з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті