DCH I&RE Ярославського розробляє проект бізнес-центру класу «А» на Подолі

DCH I&RE Ярославського розробляє проект бізнес-центру класу «А» на Подолі

Інвестиції в проект за попередніми рахунками можуть скласти майже $50 млн

DCH I&RE Ярославського розробляє проект бізнес-центру класу «А» на Подолі
Олександр Ярославський
Фото: УНІАН

Компанія DCH Infrastructure and Real Estate (DCH I&RE), що входить до групи компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського, розробляє новий проект бізнес-центру класу «А» з підземним паркінгом на території колишнього заводу «Керамперліт»  на вул. Межигірська, 85 в Подільському районі Києва.  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми плануємо девелопмент бізнес-центру з підземним паркінгом площею майже 1 га на вул. Межигірській, на Подолі. Загальна площа складе 40 000 кв. м, орендна – 30 000 кв. м. Ми перебуваємо на стадії «П». Хотілося б до кінця цього року – початку наступного отримати дозвіл на будівництво», – повідомив генеральний директор DCH I&RE Данило Владов у інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Інвестиції в проект, за попередніми рахунками, можуть скласти майже $50 млн. Об’єкт буде реалізовано в декілька етапів. Над проектом працює відомий харківський архітектор Олег Дроздов.

На думку генерального директора, активізація ринку офісної нерухомості пов’язана з рекордним зниженням вакантності та дефіцитом офісних приміщень.

«За підсумками минулого року обсяг чистого поглинання на ринку офісної нерухомості Києва склав 139 000 кв. м, досягнувши максимального значення за останні 10 років» – зазначив бізнесмен.

DCH 2008 року планувала інвестувати в реалізацію цього проекту приблизно 155,9 млн євро. Проектом передбачалося будівництво 20-поверхового комплексу загальною площею 130 140 кв. м (зокрема офісна площа – 74 000 кв. м, комерційна, торговельна та інша – 16 450 кв. м, паркінг – 39 690 кв. м).  При цьому компанія не озвучувала строків початку та завершення будівництва БЦ.

Раніше повідомлялося, що ТРЦ «Караван» Ярославського переформатують на аутлет-центр до 1 листопада 2019 року. Сума інвестицій у новий формат складе приблизно $8 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло