ДФС: «Енергоатом» не сплатив до держбюджету 1,7 млрд грн

ДФС: «Енергоатом» не сплатив до держбюджету 1,7 млрд грн

Несплата зазначених коштів ставить під загрозу виконання дохідної частини держбюджету у травні 2019 року

ДФС: «Енергоатом» не сплатив до держбюджету 1,7 млрд грн
Фото: УНІАН

ДП НАЕК «Енергоатом» за результатами фінансово-господарської діяльності задекларував частину чистого прибутку (доходу) до сплати в сумі 1,76 млрд грн, проте державний бюджет ці кошти так і не отримав.

Про це йдеться в повідомленні на сайти Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Підприємство перебуває на обліку в Офісі великих платників та входить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Частка «Енергоатому» у загальній структурі виробництва електроенергії в країні – 51,2%. Отже, він виробляє більше половини всієї електроенергії й є одним із найбільших бюджетоформуючих держаних підприємств.

Несплата зазначеної суми зобов’язання на дату граничного терміну перерахування до держбюджету частини чистого прибутку (доходу) ставить під загрозу виконання дохідної частини Держаного бюджету України в травні 2019 року.

Як нагадують в офісі, днями в Україні завершилась компанія декларування чистини чистого прибутку (доходу) підприємств за підсумками І кварталу 2019 року, відрахування до державного бюджету якого здійснюється державними унітарними підприємствами та їхніми об’єднаннями згідно зі ст. 111 Закону України від 21 вересня 2006 року № 185-V «Про управління об’єктами державної власності» та в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо: минулого року компанія «Енергоатом» перерахувала до бюджетів усіх рівнів 8,6 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло