Слідом за США Huawei також заблокували Японія і Британія

Слідом за США Huawei також заблокували Японія і Британія

Мобільні оператори обох країн переглядають подальше використання пристроїв китайської компанії

Слідом за США Huawei також заблокували Японія і Британія
https://www.huawei.com/ua

Японія і Великобританія приєдналися до блокування Huawei. Таким чином китайська компанія може втратити основних постачальників комплектуючих для своїх пристроїв, пише The New York Times.

У Великобританії, де Huawei є одним із найпопулярніших брендів мобільних телефонів, дві найбільші мобільні мережі країни, EE і Vodafone, оголосили, що в результаті рішення Google призупинити співпрацю з Huawei вони не будуть пропонувати телефони Huawei клієнтам 5G-мережі.

«Ми припиняємо попередні замовлення на Huawei Mate 20X (5G) у Великобританії. Це тимчасовий захід, поки існує невизначеність щодо нових пристроїв Huawei 5G. Ми будемо спостерігати за ситуацією», – повідомив представник Vodafone.

В Японії три найбільші стільникові компанії також заявили, що переглядають плани з продажу нової серії смартфонів Huawei.

ARM, виробник чіпів, що базується у Великобританії, призупинив свій бізнес з Huawei, оскільки деякі з його розробок базуються на американських технологіях. «Ми будемо дотримуватися всіх останніх правил, встановлених урядом США», – сказав представник ARM, відмовившись від подальших коментарів.

Заснована в Великобританії компанія ARM Holdings, що належить японському Softbank, повідомила своїм співробітникам про припинення всіх контактів з китайським IT-гігантом і його дочірніми компаніями. ARM розробляє і ліцензує процесори, що використовуються в усіх типах електронних пристроїв, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори, автомобільні системи та багато іншого.

Softbank, який також є одним з найбільших операторів мобільного зв'язку в Японії, приєднався до своїх колег з DoCoMo і KDDI, оголосивши, що припинить приймати замовлення на телефони Huawei. Ще одна японська компанія – Panasonic – також заявила про припинення співпраці з Huawei.

Як відомо, що Міністерство торгівлі США внесло китайську компанію Huawei в свій чорний список через загрозу національній безпеці. Це рішення набуло чинності 17 травня.

Нагадаємо, Google призупинила співпрацю з Huawei в сферах, що вимагають передачі обладнання, ПЗ та технічних послуг, це рішення пов’язано з санкціями США.

Крім того, до блокування підключилася і Microsoft, яка поставляє Windows для пристроїв Huawei.

Слідом за Google ще 4 компанії – Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom – призупинили співпрацю з Huawei.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті