Lenovo готова «переїхати», якщо США введуть нові мита проти Китаю

Lenovo готова «переїхати», якщо США введуть нові мита проти Китаю

Компанія заявляє, що має для цього можливості

Lenovo готова «переїхати», якщо США введуть нові мита проти Китаю
фото www.flickr.com/photos/kerolic/

Китайська технологічна фірма Lenovo, один з найбільших виробників комп'ютерів у світі, може перевести виробництво в інші країни, якщо США введуть більше тарифів проти Китаю. Про це повідомляє CNBC.

Президент Дональд Трамп пригрозив ввести мита на загальну суму у $300 млрд, які можуть включати й споживчу електроніку.

«Ми добре підготовлені на випадок, якщо це трапиться», – сказав фіндиректор Lenovo Вонг Вай Мин.

За його словами, компанія має можливості перенести частину виробництва з Китаю у ті країни, де виробництво триватиме без впливу мит.

Lenovo повідомила про прибуток у розмірі $597 млн за фінансовий рік, який закінчився 31 березня.

Нагадаємо: після провалу третього раунду переговорів між двома найбільшими економіками світу, Дональд Трамп більш ніж удвічі збільшив мита на китайський імпорт на суму $200 млрд.

Китай відреагував на запровадження штрафних мит на свої товари з боку США. Міністерство фінансів КНР оголосило про підвищення імпортних мит на низку американських товарів загальною вартістю $60 млрд.

Більше про ситуацію модна прочитати в матеріалі Mind «Ніж біля горла Пекіну: як розвивається чергове коло американо-китайської торгової війни».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло