Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Київ вимагатиме «гамбурзьких» санкцій проти РФ у разі невиконання рішення трибуналу ООН

Київ вимагатиме «гамбурзьких» санкцій проти РФ у разі невиконання рішення трибуналу ООН

Рішення трибуналу є додатковим міжнародним козирем у боротьбі України за звільнення її громадян

Київ вимагатиме «гамбурзьких» санкцій проти РФ у разі невиконання рішення трибуналу ООН
Андрій Мельник
Фото: УНІАН

Київ буде просувати ідею введення нових санкцій проти Росії, якщо вона проігнорує рішення Міжнародного трибуналу з морського права, розташованого в Гамбурзі, та не звільнить затриманих у Керченській протоці українських моряків. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформ посол України у ФРН Андрій Мельник.

«Якщо ж Москва вирішить ігнорувати це рішення, то ми будемо просувати ідею запровадження нових – гамбурзьких – санкцій щодо Росії», – сказав він.

За словами дипломата, рішення Міжнародного трибуналу є додатковим міжнародним козирем у боротьбі України за звільнення своїх громадян. «Україна одержала переконливу дипломатичну перемогу та потужний додатковий міжнародно-правовий козир, щоб домогтися якнайшвидшого звільнення наших моряків», – вважає Мельник.

Нагадаємо, 25 травня Міжнародний трибунал з морського права зобов'язав Росію повернути Україні три кораблі та відпустити на волю 24 українських моряків, затриманих під час інциденту поблизу Керченської протоки в листопаді 2018 року.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що виконання керівництвом Росії рішення Міжнародного трибуналу ООН про звільнення українських моряків і суден може стати першим сигналом готовності Москви владнати конфлікт з Києвом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті