ЄЕК продовжила 26% мито на українські сталеві валки

ЄЕК продовжила 26% мито на українські сталеві валки

Діяльність мита продовжено до 25 лютого 2020 року

ЄЕК продовжила 26% мито на українські сталеві валки
Фото: pixabay.com

Євразійська економічна комісія (ЄЕК) продовжила дію антидемпінгового мита у розмірі 26% від митної вартості на сталеві ковані валки металопрокатних станів з України. Про це повідомляє Ліга Бізнес.

Рішення ЄЕК було прийняте 21 травня 2019 року, у документі вказано, що діяльність мита продовжено до 25 лютого 2020 року. 

Рішення було прийнято після проведення повторного розслідування, яке почалося у лютому 2019 року за заявою російського Уралмашзаводу. Розслідування підтримали Машинобудівний концерн  ОРМЕТО-ЮУМЗ та Електростальский завод важкого машинобудівництва. На їх долю, за даними ЄЕК, з 2015 року до вересня 2018 року приходилося більше 50% об’єму виробництва кованих сталевих валків для металопрокатних станів у країнах-членах комісії.

Згідно з лютневим повідомленням ЄЕК про початок повторного розслідування, за 9 місяців 2018 року поставки українських прокатних валків на ринку Євразійського економічного союзу зросли на 29,4%, але ціна на них знизилася 15,1% порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія перегляне захисні заходи щодо металопродукції. МЕРТ запрошує усіх зацікавлених виробників до співпраці, адже Україна має лише 15 днів для надання коментарів та доказів ЄК.

Нагадаємо: Туреччина вирішила не застосовувати обмежувальні заходи щодо металопродукції з України. Міністерство торгівлі Туреччини завершило відповідне розслідування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті