ДТЕК Київські електромережі реконструює підстанцію «Бортничі» за 50 млн грн

ДТЕК Київські електромережі реконструює підстанцію «Бортничі» за 50 млн грн

Після оновлення підстанції міська влада зможе почати модернізацію Бортницької станції аерації

ДТЕК Київські електромережі реконструює підстанцію «Бортничі» за 50 млн грн
Фото: pixabay.com

ДТЕК Київські електромережі почав масштабну реконструкцію підстанції «Бортничі». Проект вартістю 50 млн грн завершать восени. Про це повідомляє прес-центр ДТЕК Київські електромережі.

Після оновлення підстанції міська влада зможе почати модернізацію Бортницької станції аерації. Нові потужності забезпечать для стратегічного об'єкта надійне і безперебійне електроживлення.

Устаткування електропідстанції «Бортничі» до листопада повністю оновлять. Застарілу техніку, яку вже давно ніде не виробляють, замінять на сучасну. Проект загальною вартістю 50 млн грн − частина інвестиційної програми ДТЕК Київські електромережі на 2019 рік.

Повністю замінять відкритий розподільчий пристрій напругою 110 кВ, два трансформатори потужністю 40 МВА. Встановлять сучасні елегазові вимикачі 110 кВ, вакуумні вимикачі 35 і 6 кВ, а також мікропроцесорні пристрої релейного захисту та автоматики.

Спочатку планувався тільки капітальний ремонт. Фахівці прорахували, що його вартість склала б 70-75% від ціни нового обладнання, але компанія прийняла рішення дофінансувати проект.

Устаткування електропідстанції вже відпрацювало два нормативних терміни експлуатації − більше 50 років.

Після масштабної реконструкції електропідстанції міська влада зможе почати модернізацію Бортницької станції аерації, де очищають стічні води столиці та київської агломерації.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК Ахметова купив два обленерго у російської VS Energy. Програма розвитку електромереж в Київській та Одеській областях буде спрямована на підвищення надійності електропостачання, а також на покращення якості обслуговування клієнтів.

Нагадаємо: Міненерго хоче покласти спеціальні зобов’язання на «Укргідроенерго» та «Енергоатом». Об’єми ПСО буде визначати НКРЕКП.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті