Від війни США з Huawei може виграти Samsung – Fitch

Від війни США з Huawei може виграти Samsung – Fitch

Samsung має реальні шанси зміцнити свої позиції на тлі спаду продажів Huawei за межами КНР у зв’язку з американськими санкціями

Від війни США з Huawei може виграти Samsung – Fitch
фото www.flickr.com/photos/-rantsu-

У Samsung Electronics Co Ltd є шанс зміцнити свої позиції на ринку смартфонів через збитки, завдані Huawei Technologies Co Ltd у зв'язку з торговельною війною між США та Китаєм. Про це заявило агентство Fitch, передає Reuters.

Президент США Дональд Трамп цього місяця вніс Huawei до чорного списку. Цьому передувало підписання американським главою держави  указу про введення в країні надзвичайного стану для забезпечення безпеки інформаційної та комунікаційної інфраструктури країни. Після цього про припинення співпраці з китайською компанією оголосили Google та виробники чипів Intel, Qualcomm, Broadcom і Xiling.

Втрата доступу китайською компанією до Android-системи Google може зашкодити продажу смартфонів Huawei за межами Китаю, тим самим даючи шанс її конкуренту, Samsung, збільшити свою частину ринку, говориться в повідомленні Fitch Ratings.

На думку рейтингового агентства, ще однією жертвою торгового протистояння між Пекіном та Вашингтоном може стати американська корпорація Apple. Ескалація конфлікту між двома найбільшими економіками світу прискорить втрату її долю на китайському ринку.

Нагадаємо: президент і засновник китайської компанії Huawei Жень Чженфей заступився за Apple та попросив не блокувати в КНР продукцію свого американського конкурента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті