Оргкомітет «Експо-2020» шукає проекти, що мають вирішувати глобальні виклики

Оргкомітет «Експо-2020» шукає проекти, що мають вирішувати глобальні виклики

Програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн – учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації

Оргкомітет «Експо-2020» шукає проекти, що мають вирішувати глобальні виклики
Фото: Flickr

Організаційний комітет виставки «Експо-2020» у Дубаї оголосив про початок відбору проектів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

Програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн – учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

Оргкомітет виставка очікує на участь проектів, які мають вирішувати глобальні виклики в таких сферах:

  • інклюзивне та дієве надання послуг,
  • засоби до існування та розвиток підприємств,
  • життєздатні середовища існування,
  • соціальний розвиток,
  • харчова та енергетична безпека, доступ до питної води.

До участі у програмі запрошуються уряди, корпорації, міжнародні організації, неурядові організації, представники академічних кіл та громадянського суспільства.

Кінцевий термін для подачі заявок – 30 червня. Подати власну заявку на участь у програмі можна за посиланням.

Раніше повідомлялось, що український павільйон на виставці «Експо-2020» будуватиме компанія з ОАЕ. 28 травня цього року Україна уклала договір з компанією.

Нагадаємо: 27 лютого цього року стартував прийом конкурсних заявок на будівництво павільйону України на «Експо-2020» у Дубаї. Подати заявку через систему ProZorro можна було до 18 березня.

Раніше Mind писав, що торік за підсумками тендеру з будівництва українського павільйону для «Експо-2020» була обрана компанія «ТД «Промфінінвест», яка намагалася завести в тендер клона.

Нагадаємо: 13 вересня 2018 року МЕРТ уже оголошувало тендер на вибір підрядника для розробки дизайну українського павільйону на всесвітній виставці «Експо-2020», яка відбудеться в Дубаї, ОАЕ. За результатами торгів договір на створення проектно-кошторисної документації та дизайн-концепту українського павільйону вартістю 2,99 млн грн уклало ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Mind намагався зв'язатися з МЕРТ та з переможцем конкурсу для уточнення деталей, проте не зміг отримати коментар.  Жоден із телефонів юридичної адреси компанії – переможця тендеру не є чинним. Офіційного сайту ТОВ «ТД «Промфінінвест» не існує, так само як і сторінок у соцмережах – як корпоративних, так і особистих засновника. У відповідь на запит редакції Мінекономрозвитку спочатку надало непрацюючі номери телефонів «Промфінінвест». Потім від надання прямого контакту переможця у МЕРТ відмовились, аргументувавши, що це службова інформація.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію