Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
МВФ готовий співпрацювати з Україною після виборів до ВР і призначення нового уряду

МВФ готовий співпрацювати з Україною після виборів до ВР і призначення нового уряду

Наразі Фонд продовжує «конструктивні» переговори з українською владою в Києві

МВФ готовий співпрацювати з Україною після виборів до ВР і призначення нового уряду
фото УНІАН

Міжнародний валютний фонд готовий відновити тісну співпрацю з Україною після виборів до Верховної Ради і призначення нового уряду, і зараз місія Фонду продовжує «конструктивні» переговори з українською владою в Києві. Про це заявив виступив у четвер директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, передає Укрінформ.

«Місія Фонду зараз знаходиться в Києві, вони проводять конструктивні дискусії з владою щодо розвитку ситуації, а також економічної політики», – підкреслив він.

На прохання окреслити перспективи подальшої взаємодії, представник МВФ зазначив, що у Фонді очікують призначення нового уряду України.

«Як тільки новий уряд буде сформовано після (позачергових парламентських – ред.) виборів, ми готові повернутися до обговорення нашої подальшої співпраці з Україною», – зазначив Райс.

Разом з тим він не став коментувати питання, чи представляє ризики для завершення діючої програми Stand-By для України рішення про розпуск Верховної Ради України і відставки уряду.

«Ми не коментуємо політичні зміни в будь-якій країні, отже я не буду коментувати цього в контексті України», – зазначив директор прес-офісу Фонду

У зв'язку з цим він знову підкреслив, що МВФ буде готовий повернутися до співпраці з Україною після формування нового уряду, зазначивши, що «МВФ тісно співпрацював з Україною протягом останніх років».

Райс також нагадав, що директор-розпорядник Фонду Крістін Лагард направила листа Володимиру Зеленському, в якому привітала його з перемогою на виборах.

Нагадаймо: місія МВФ прибула в Україну 21 травня цього року

Вчора, 22 травня, міністр Кабінету Міністрів Олександ Саєнко наголосив, що розпуск Верховної Ради може вплинути на продовження програми з МВФ

Наступного тижня з представниками місії МВФ зустрінеться президентВолодимир Зеленський.

Експерти припустили, що робота місії може зіткнутися з додатковими труднощами, які можуть бути викликані тим, що президент Володимир Зеленський заявив про розпуск ВР

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті