Битва тортів: суперечку між «БКК» та Roshen розглядатиме Верховний суд

Битва тортів: суперечку між «БКК» та Roshen розглядатиме Верховний суд

Київський БКК не погоджується з рішенням АМКУ в справі про торти

Битва тортів: суперечку між «БКК» та Roshen розглядатиме Верховний суд
Фото: Roshen

Компанія Київський БКК подала до Верховного суду скаргу на рішення Апеляційного суду від 5 березня 2019 року та рішення Господарського суду Києва від 2 листопада 2018 року, яке підтвердило постанову Антимонопольного комітету про порушення законодавства під час виготовлення торта «Казковий ключик» через схожість упаковок з тортом Roshen «Золотий ключик». Про це повідомляє Liga.net.

Влітку 2018 року Антимонопольний комітет (АМКУ) наклав штраф в 326 000 грн на ТОВ «Київський БКК» за оформлення упаковки, схожого на оформлення упаковки виробництва Roshen.

Суди з питань інтелектуальної власності між кондитерами тривають з початку 2017 року. Тривалий розгляд між виробниками стосувався також права на випуск «Київського торта».

Нагадаємо: в жовтні 2018 року Київська кондитерська корпорація Roshen заявила, що  більше не має претензій до Київського БКК щодо порушення прав інтелектуальної власності та уточнила, що сторони уклали мирову «і по червоній стрічці, і по «Золотому ключику».

У той же час в Держреєстрі судових рішень опублікована ухвала від 18 жовтня, в якому Roshen просить суд скасувати раніше прийняті рішення щодо забезпечення позовів з інтелектуальної власності. Суд прохання корпорації задовольнив.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті