АМКУ оштрафував Тігіпка за порушення під час придбання «Кузні на Рибальському»

АМКУ оштрафував Тігіпка за порушення під час придбання «Кузні на Рибальському»

Недостовірна інформація була подана під час отримання дозволу на концентрацію Сергієм Тігіпком акцій «Заводу «Кузня на Рибальському» у 2018 році

АМКУ оштрафував Тігіпка за порушення під час придбання «Кузні на Рибальському»
Сергій Тігіпко
Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет (АМКУ) наклав на ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському» штраф у розмірі 136 000 грн за подання у 2018 році недостовірної інформації про зв'язок з сімома компаніями. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Недостовірна інформація була подана під час отримання дозволу на концентрацію Сергієм Тігіпком опосередковано через «Євінз Лімітед» акцій «Заводу «Кузня на Рибальському» у 2018 році.

Комітет 28 грудня 2018 року отримав заяву-клопотання від уповноваженого представника «Кузні на Рибальському», в якому відмічалося, що судозавод також пов'язаний  відносинами контролю з рядом дочірніх підприємств – «Дім Культури», «Медико-санітарна частина», «ЛК – Металургія», ДП громадського харчування «Парус», «Житлово-експлуатаційна контора – ЛК», «Зовнішньоекономсервіс» та ТОВ «Київгейст Інвестмент».

«Дім Культури» та «Медико-санітарна частина» також надають в оренду власне нерухоме майно, а саме офісне, промислове та складські приміщення в межах Києва.

Загальна доля учасників концентрації за підсумками АМКУ 2016–2018 років на ринку оренди промислової нерухомості у межах Києва не перевищує 5%, тому надання недостовірної інформації не вплинуло на прийняте комітетом рішення про надання дозволу на концентрацію.

Раніше повідомлялося, що завод «Кузня на Рибальському» отримав 75,2 млн грн за Подільський міст. Гроші перерахував генеральний підрядник будівництва мосту – приватна фірма ТОВ «Еко-Буд-Трейд».

Нагадаємо: Тігіпко назвав причину купівлі у Петра Порошенка заводу «Кузня на Рибальському». Бізнесмен хоче побудувати в Києві на територіях заводу житловий масив і великий торгово-офісний центр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло