Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
США посилили санкції проти Куби

США посилили санкції проти Куби

Мінфін США впровадив нові обмеження в галузі туризму та експорту транспортних засобів

США посилили санкції проти Куби
фото www.flickr.com/photos/pabloolmeda

Міністерство фінансів США посилило обмеження стосовно Куби в галузі туризму та експорту транспортних засобів. Про це йдеться в повідомленні міністерства.

Зокрема, з 5-го червня під заборону потрапляють так звані групові навчальні поїздки, тобто американцям можна буде відвідувати острів виключно в якості туристів.  Пасажирські автівки, приватні та корпоративні літаки будуть виключені з переліку товарів, на які видавались ліцензії на експорт.

«Куба продовжує відігравати дестабілізуючу роль в Західній півкулі, надаючи комунізму майданчик в регіоні і підтримуючи супротивників США в таких країнах, як Венесуела та Нікарагуа, підриваючи верховенство права та придушуючи демократичні процеси», – сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

«Адміністрація прийняла стратегічне рішення відмовитись від курсу на пом’якшення санкцій та інших обмежень стосовно кубинського режиму. Ці дії сприятимуть уникненню потрапляння доларів США в руки збройних сил, розвідки та служб безпеки Куби», – додав він.

Нагадаємо: у квітні адміністрація Трампа скасувала давню заборону на подачу громадянами США позовів проти іноземних компаній, які використовують власність, захоплену комуністичним урядом Куби після революції Фіделя Кастро в 1959 році. Таким чином, Вашингтон розраховував посилити тиск на Гавану.

У відповідь, Євросоюз заявив, що готовий захищати свої компанії на Кубі у Світовій організації торгівлі (СОТ) або використати санкції у відповідь проти США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті