АЗС WOG почала реструктуризацію боргів перед Ощадбанком на суму $20 млн

АЗС WOG почала реструктуризацію боргів перед Ощадбанком на суму $20 млн

Процедура реструктуризації кредитного портфеля триватиме до 29 квітня 2019 року

АЗС WOG почала реструктуризацію боргів перед Ощадбанком на суму $20 млн
Фото: УНІАН

Компанія «ВОГ Трейдинг», а також пов’язана з нею фірма «Імпорт Транс Сервіс» почали процедуру фінансової реструктуризації кредитів у Ощадбанку. Про це пише Економічна правда із посиланням на повідомлення Секретаріату фінансової реструктуризації. Цю процедуру компанії мають пройти до 29 квітня 2019 року.

Кримінальне провадження стосовно договорів про відкриття Ощадбанком непокритих акредитивів для компанії, пов’язаної із мережею WOG, було зареєстроване в жовтні 2018 року. У ньому сказано, що 18 серпня 2014 року «ВОГ Трейдинг» отримала кредит від Ощадбанку на суму $20 млн згідно з договором кредитної лінії №124/48-1.

У листопаді 2018 року WOG обіцяла погасити борги перед Ощадбанком своєчасно та відповідно до укладених договорів. Також в компанії зауважили, що на той момент WOG реструктуризувала фінансові зобов'язання на 10 років в банку ПУМБ і на 15 років – в Укрексімбанку.

Раніше Mind писав, що мережа «Ельдорадо» Віктора Поліщука завершила реструктуризацію боргу перед Ощадбанком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло