Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Оновлене правління «Укрзалізниці» має покращити роботу компанії

Оновлене правління «Укрзалізниці» має покращити роботу компанії

Найближчим часом відбудеться спільне засідання наглядової ради з новим правлінням компанії

Оновлене правління 	«Укрзалізниці» має покращити роботу компанії
Фото УНІАН

Новий склад правління «Укрзалізниці» має спільно забезпечити позитивні зміни в роботі кампанії, які б відчули і клієнти, і працівники. Про це, як зазначено в повідомленні, що опубліковане на сайті Кабінету міністрів, заявив голова наглядової ради «Укрзалізниці» Шевкі Аджунер.

«На нові позитивні зміни сьогодні чекають і наші клієнти-вантажовідправники, і пасажири, і наші працівники, і наш акціонер – Кабінет Міністрів України. Продовжуємо працювати, нарощуємо темп, націлені на результат», – сказав Аджунер.

Вже найближчим часом  відбудеться спільне засідання наглядової ради з новим правлінням компанії та почне виконувати пріоритетні завдання, які належить реалізувати в різних напрямках діяльності Укрзалізниці у короткостроковій перспективі, передбачені стратегією та планом дій корпоративного управління компанії.

Наглядовій раді «Укрзалізниці» після її призначення знадобився певний час, щоб сформувати стратегію розвитку та покроковий план дій з корпоративного управління компанії. Вже після цього почали працювати над формуванням команди, здатної максимально ефективно та якісно реалізувати намічене. Ще наприкінці 2018 року наглядова рада Укрзалізниці провела поетапну оцінку результатів діяльності членів правління компанії та розпочала процес заслуховування нових кандидатур, запропонованих рекрутинговим агентством Odgers Berndtson.

Проведення співбесід із кандидатами тривало півроку і завершилося 31 травня 2019 року, після чого наглядова рада зробила подання до Кабміну.

«Надважливо було віднайти фахівців, які не лише відповідатимуть усім визначеним професійним та кваліфікаційним критеріям та людським якостям, а й здатних об’єднатися в цілісну команду на чолі з головою правління Євгеном Кравцовим та спільно реалізовувати визначені стратегічні завдання. Сподіваюся, що нам це вдалося», – повідомив він.

Як повідомляв Mind, уряд оновив склад правління «Укрзалізниці», увівши чотирьох фахівців, та виключиши двох членів правління.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті