Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Уряд оновив склад правління «Укрзалізниці»

Уряд оновив склад правління «Укрзалізниці»

До складу правління введено чотирьох фахівців, двох членів правління звільнили

Уряд оновив склад правління 	«Укрзалізниці»
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів ухвалив постанову про введення до складу правління АТ«Укрзалізниця» Івана Юрика, Марчіна Целеєвського, Франтішека Буреша та Сергія Кушніра. Водночас зі складу правління Укрзалізниці виведено Іренеуша Василевського та Марека Залєсного. Про це повідомляє сайт Кабміну.

Франтішек Буреш відповідатиме за реалізацію виконання програми з оновлення та будівництва рухомого складу Укрзалізниці. Останні роки він очолював Центр досліджень і випробувань залізниць «Чеська залізниця» VELIM (Прага, Чехія), працював на керівних посадах у низці світових виробників рухомого залізничного складу, серед яких компанії ALSTOM, Skoda Holding Group та Skoda Electric.

Марчін Целеєвський має великий міжнародний досвід з впровадження нових моделей роботи та сервісів у пасажирських перевезеннях. Очолював найбільшого польського залізничного оператора – PKP Intercity, керував пасажирською компанією PKP. Успішно реалізував проект запуску високошвидкісних поїздів у Польщі – Pendolino. Свого часу ефективно керував польськими авіалініями LOT POLISH AIRLINES, де завершив та запустив історичну для компанії LOT стратегію розвитку на 2016-2025 рр.

Сергій Кушнір відповідатиме за ефективність взаємодії з урядом, центральними, регіональними та місцевими органами влади. Серед пріоритетних завдань кушніра, як повідомляє прес-служба Кабміну, стане доопрацювання закону України «Про залізничний транспорт» та схвалення його Верховною Радою. Кушнір працює в Укрзалізниці з початку 2019 року директором з ремонту рухомого складу. До того керував службою віце-прем’єр-міністра України, працював на посаді заступника міністра та заступника Державного секретаря КМУ.

Іван Юрик в Укрзалізниці очолюватиме стратегічний напрям залучення інвестицій та роботу з потенційними інвесторами. Важливе завдання – робота з кредитним портфелем компанії та реструктуризація боргів. Він тривалий час працює в Укрзалізниці в якості члена наглядової ради компанії, бере участь в роботі комітетів зі стратегії, фінансів та аудиту, має великий досвід залучення прямих іноземних інвестицій в Україну. У 2017-2018 роках працював на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest. У 2014-2016 роках – керівник служби міністра Міністерства фінансів України. У 2010-2014 роках – очолював представництво в Україні інвестиційної компанії Blackstone.

У складі правління «Укрзалізниці» продовжать працювати Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич.

Ремігіуш Пашкевич  продовжить відповідати за сектор інфраструктури залізниці та безпеки руху. Він долучився до роботи в Укрзалізниці у червні 2016 року. Під його керівництвом торік було завершено будівництво нового двоколійного Бескидського тунелю та будівництво швидкісного залізничного сполучення з аеропортом «Бориспіль». Пашкевич у 2012-2015 роках очолював PKP PLK, польського оператора залізничної інфраструктури. Під його керівництвом була запроваджена наймасштабніша в Польщі програма модернізації та інфраструктурних інвестицій на залізниці.

Окрім цього, він має значний досвід управління та фінансового менеджменту. У 2009-2012 роках очолював промислову корпорацію ANWIL, працював у PKN ORLEN, Польському національному банку, Міністерстві фінансів Польщі та обіймав різні посади в наглядових радах найбільших польських компаній.

Желько Марчек продовжить очолювати напрямок управління персоналом Укрзалізниці. За його керівництв було впроваджено нове положення про оплату праці, розпочато роботу над реалізацією системи мотивації праці залізничників, в роботі – низка проектів з корпоративної соціальної відповідальності.

Желько Марчек має понад 15-річний досвід управління персоналом. У 2014-2015 роках був незалежним членом наглядової ради «Укрросметалл», у 2013-2014 роках працював директором з персоналу групи Starlightmedia, у 2007-2013 роках – на аналогічній посаді у ПАТ «Дніпроспецсталь». Майже тринадцять років обіймав керівні посади в корпорації McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проекті реформування HR-напрямку в компанії «Нова Пошта».

Очолює правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 456 Олександра Бужора та Сергія Михальчука виведено зі складу правління АТ «Укрзалізниця».

Як повідомляв Mind, оновлення складу правління раніше анонсував глава правління АТ"Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті