Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Fiat Chrysler співпрацюватиме з Engie і Enel X в сфері електротранспорту

Fiat Chrysler співпрацюватиме з Engie і Enel X в сфері електротранспорту

Enel X співпрацюватиме з FCA в Італії, Іспанії та Португалії, а Engie - на 14 інших європейських авторинках, включно з Великобританією, Францією та ФРН

Fiat Chrysler співпрацюватиме з Engie і Enel X в сфері електротранспорту
фото www.flickr.com/photos/sigma316

Автовиробник Fiat Chrysler Automobiles (FCA) домовився про співпрацю з енергетичними компаніями Engie і Enel X в сфері поставок покупцям електромобілів обладнання для їх зарядки. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідно до домовленостей дилери FCA продаватимуть домашні зарядні станції,що випускаються  Engie і Enel, клієнтам по всій Європі. Енергетичні компанії будуть також співпрацювати c автовиробником в забезпеченні доступу його клієнтів до громадських станцій підзарядки.

«Ці партнерства ґрунтуються на стратегії електромобільності, про яку ми оголосили в минулому році в рамках нашого п'ятирічного бізнес-плану», – заявив глава FCA Майк Менлі.

Головна мета цих партнерств, за інформацією FCA, полягає в сприянні продажу гібридних і повністю електричних моделей, які планується випустити в найближчі роки.

Enel X співпрацюватиме з Fiat Chrysler в Італії, Іспанії та Португалії, а Engie – на 14 інших європейських авторинках, включаючи Великобританію, Францію та Німеччину.

Нагадаємо, 6 червня стало відомо, що уряд Франції попросив відкласти голосування з питання об'єднання Renault з автоконцерном Fiat Chrysler Automobiles. Fiat Chrysler відкликав свою пропозицію про злиття, звинувативши Париж в зриві угоди.

Пізніше, Франція заявила, що готова розглянути питання про скорочення своєї частки в автокомпанії Renault, якщо це сприятиме консолідації альянсу з японським холдингом Nissan.

Згодом видання Reuters дізналось, що FCA та Renault шукають шляхи, як реанімувати свої переговори щодо злиття, які нещодавно провалились.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті