Захворіло у світі
1,196,553 особи
Померло у світі
64,549 осіб
Вилікувалось у світі
246,108 осіб
Захворіло в Україні
1225 осіб
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Парубій готовий організувати позачергове засіданя ВР для розгляду президентських ініціатив

Парубій готовий організувати позачергове засіданя ВР для розгляду президентських ініціатив

Кадрові ініціативи президента мають бути розглянуті профільним парламентським комітетом

Парубій готовий організувати позачергове засіданя ВР для розгляду президентських ініціатив
Фото: УНІАН

Якщо 150 народних депутатів підпишуться під пропозицію проведення позачергового засідання Верховної Ради для розгляду президентських ініціатив, голова ВР призначить дату і час такого засідання. Але підстав відхилятися від розгляду поправок до виборчого кодексу на сьогодні немає. Про це під час пленарного засідання заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає кореспондент Mind.

«Не маємо згідно закону права  переривати розгляд проекту закону, не маємо права зупиняти  розгляд правок. … Що ми можемо зробити? Ми можемо зібрати позачергове засідання або з ініціативи  президента України, або з ініціативи 150 депутатів. Тому всіх тих, хто хочуть об’єднатися, які хочуть підтримати (ініціативи президента – Mind), зберіть 150 підписів і я вам гарантую що я, як голова Верховної Ради України невідкладно призначу день і годину позачергового засідання», – зазначив Парубій.

При тому він додав, що перш ніж ставити це питання на голосування в Раді, відповідні кадрові постанови, подані президентом до парламенту, мають бути розглянуті профільним парламентським комітетом

«Було б добре отримати рішення комітетів, бо згідно закону  необхідно по кожному кадровому питанню рішення комітетів», – зокрема зазначив Парубій.

Нагадаємо, що із пропозицією якомога скоріше розглянути президентські кадрові ініціативи під час засідання погоджувальної ради виступив представник президента в парламенті Роман Стефанчук.

Як писав Міnd, до ВР внесено проекти постанов про звільнення генерального прокурора Юрія Луценка та звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна із наступним призначенням на цю посаду Вадима Пристайка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію