Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
У Facebook розповіли деталі про запуск власної криптовалюти

У Facebook розповіли деталі про запуск власної криптовалюти

В 2020 році буде випущено цифровий гаманець, який буде доступним в Messenger, WhatsApp та у вигляді окремого додатку

У Facebook розповіли деталі про запуск власної криптовалюти
фото pixabay.com

Facebook оголосила про створення спеціального підрозділу Calibra, який займатиметься фінансовими послугами у всіх сервісах, що належать інтернет-гіганту. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як повідомляється,першим продуктом Calibra стане цифровий гаманець для Libra, нової криптовалюти компанії, заснованої на технології блокчейн. Гаманець буде доступним в Messenger, WhatsApp та у вигляді окремого додатку. Його буде запущено в 2020 році.

Для багатьох людей у світі навіть базові фінпослуги є все ще недоступними: майже половина дорослих у світі не має активного банківського рахунку, і цей показник є ще гіршим у країнах,що розвиваються.

«Це задача, яку ми сподіваємось вирішити за допомогою Calibra, нового цифрового гаманця, який можна буде використовувати для зберігання, переказів та оплати валютою Libra», – повідомляє компанія.

На початковому етапі Calibra дозволить користувачам відправляти Libra практично будь-кому, хто має смартфон, і «це буде настільки миттєво, як відправити текстове повідомлення».  З часом Facebook сподівається запропонувати людям та компаніям додаткові послуги, такі як оплата рахунків «одним натисканням», покупка горнятка кави за допомогою сканування коду або оплата проїзду в громадському транспорті без необхідності носити з собою готівку.

Calibra матиме надійний захист для забезпечення безпеки грошей та особистої інформації користувачів. Крім того, Facebook «пропонуватиме спеціальну підтримку в режимі реального часу, щоб допомогти у випадку втрати телефону або паролю, або якщо хтось обманним чином отримає доступ до облікового запису користувача.

Calibra не буде передавати інформацію про обліковий запис або фінансові дані Facebook або третій стороні без згоди клієнта. Це значить,щ о інформація про акаунт та фінансові дані клієнтів Calibra не будуть використовуватись для покращення таргетингу.

Наразі проект перебуває на своїй ранній стадії і працівники консультуватимуться з широким колом експертів, щоб переконатись, що Facebook вдасться «представити продукт, який є безпечним, чесним та простим у використанні для усіх».

Раніше стало відомо, що Facebook представить власну криптовалюту Libra 18 червня, а її запуск заплановано на 2020 рік.

Як повідомлялось, оператори платіжних систем Visa, Mastercard і PayPal Holding, Uber Technologies, що надає послуги на замовлення таксі та доставки їжі, і ряд інших великих компаній підтримали нову криптовалюту Facebook і погодились інвестувати приблизно по $10 млн в консорціум, який буде керувати криптовалютою .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті