Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Українська делегація в ПАРЄ підготувала 226 несподіванок російським «друзям»

Українська делегація в ПАРЄ підготувала 226 несподіванок російським «друзям»

Йдеться про 226 правок до докладу, ухвалення якого може призвести до повернення російської делегації в ПАРЄ

Українська делегація в ПАРЄ підготувала 226 несподіванок російським «друзям»
фото DR

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) підготувала 226 правок до докладу, ухвалення якого може призвести до повернення російської делегації в ПАРЄ. Розгляд такої кількості правок може тривати довше, ніж 4 години, відведених за регламентом.  Про це каналу «Прямий» повідомив народний депутат України, член Парламентської асамблеї Ради Європи Григорій Логвинський, передає Mind.

«Зараз питання розгляду порядку денного закінчено. Ми вже сформували план дій  і закінчений термін для подання поправок до докладу. Думаю, що першою несподіванкою, яка очікує наших російських «друзів» те, що до докладу подано Володимиром Ар’євим та мною більше 200 поправок, якщо бути відвертим – 226. Разом з британськими та іншими (поправками – Mind), я думаю що така кількість поправок буде означати, що розгляд цього питання буде протягом 5-6 годин як мінімум, що повністю руйнує всі плани Російської Федерації та її еха. А ми подивимось, чи вистачить (у прибічників РФ –  Mind) натхнення, присутності в залі, і чи буде бажання так само яро захищати інтереси Російської Федерації, як вони це робили раніше», – сказав Логвинський.

Він зауважив що правозахисна спільнота дуже активно працювала, щоб протягом минулої ночі допомогти українській делегації підготувати ці правки.

За словами парламентаря, на сьогодні прихильники РФ в ПАРЄ можна поділити на дві групи: «одні з яких, це так зване «ехо Кремля», які тільки захищають інтереси РФ, а інша група  виконує певні домовленості з якоюсь метою».

«Ми не можемо казати, що французький депутат, чи німецький депутат  це наші вороги, або проросійські, але в даному випадку вони чітко виконують домовленості, які було досягнуто за межами цього залу з метою повернення Російської Федерації. Ми вже бачимо, що вони порушують всі процедурні моменти щоб виконати той результат, який вони обіцяли. Саме тому ми будемо наполягати на регламентних питаннях», – сказав Логвінський.

«Нажаль рішення приймалося не в цьому залі. Люди тут приїхали вже із заготовленими текстами. Заготовлено план дій і вони його виконують будь-якою ціною. Проблема в тому, що хтось за нашими спинами в інших великих кабінетах Європи прийняв за нас рішення! Такого не було ніколи! Ми не давали 5 років, щоб буд-які перемовини щодо України і життя наших українців велось буз нашої присутності. Тому в даному випадку це свідчить про на втрату суб’єктності нашої держави. Я вважаю, що це не право обов’язок вищих державних чиновник – Президента, прем’єр-міністра та міністра закордонних справ втручатись в ситуацію» – зазначив парламентар і додав: що президент Зеленський мав би особисто приїхати і переконувати членів асамблеї не ухвалювати це рішення.

За словами Логвинського, «зняття санкцій ПАРЄ – це вплив на зняття всіх санкцій, які коштують Росії міль'ярдних збитків, і міль’ярди, які вони будуть економити, потім підуть проти нас – на купівлю зброї, на знищення наших громадян, на продовження анексії».

Mind раніше повідомляв, що українска делегація готується  наполягати на неповерненні делегації РФ до роботи в Парламентській асамблеї Ради Європи, бо в іншому випадку відбудеться  «потокання агресору і фактична легітимізація його дій».

З іншого боку прибічники української позиції в ПАРЄ обговорюють можливість виходу з Ради Європи. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті