Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
SkyUp заявив про спроби затягнути справу у суді

SkyUp заявив про спроби затягнути справу у суді

Чергове засідання у апеляційному суді Києва відбулося 25 червня

SkyUp заявив про спроби затягнути справу у суді
Фото: pixabay.com

Адвокат позивача проти SkyUp заявив про відвід судді, що розглядає апеляцію на рішення Баришівського суду. Про це у своєму Facebook написав власник авіакомпанії SkyUp Олександр Альба. 

За його словами, 25 червня відбулося засідання у апеляційному суді Києва. На нього прийшов адвокат жінки по справі SkyUp, яка раніше повідомила журналістам, що не подавала позов і не користувалася послугами перевізника та  у зв’язку з використанням її імені написала заяву у поліцію.

 «Цей адвокат заявив про відвод судді, аби потягнути час. Навіщо? Цікаве питання. Чиї інтереси насправді захищає цей адвокат і звідки у нього підпис заявниці? Не менш цікаві питання», – написав Альба.

Баришівський суд. Продовження Два тижні тому Баришівський суд виніс рішення про призупинення ліцензії першого...

Опубликовано Александр Альба Вторник, 25 июня 2019 г.

Він також назвав ім’я адвоката, що захищає сторону позивача. Це Євген Олександрович Рівний.

Співвласник SkyUp підкреслив, що авіакомпанія зробить все можливе, щоб ініціатори та виконавці цієї «фейкової» справи понесли відповідальність.

Нагадаємо: суд призупинив ліцензію компанії SkyUp, через системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів та відсутність контролю за виконанням норм авіабезпеки. Позивач звернулася до місцевого суду з позовом про захист прав споживачів. При цьому позивач подав клопотання, попросивши суд у якості запобіжного заходу призупинити дію ліцензії перевізника на право перевезення пасажирів повітряним транспортом і заборонити йому здійснювати такі перевезення на час судових розглядів.

У свою чергу авіакомпанія оголосила, що має намір оскаржувати рішення в суді.

Пізніше Державіаслужба 11 червня 2019 року звернулася у Баришівський районний суд із заявою про роз'яснення судового рішення щодо припинення дії ліцензії SkyUp.

В той же час,12 червня  2019 року прем’єр-мінстр Володимир Гройсман доручив мінюсту та мінінфраструктури  втрутитися у ситуацію із призупиненням ліцензії авіакомпанії SkyUp і забезпечити її нормальну роботу, а також запобігти здороженню авіаквитків.

Також, акціонер SkyUp Олександр Альба повідомив про низку атак на компанію. За його словами, на у бік компанії відбуваються брудні інформаційні атаки. На його думку, це спланована атака на бізнес.

Детальніше про судову справу з участю компанії SkyUp, причини та протиріччя у справі читайте у матеріалі Mind «Турбулентність на землі: як SkyUp позбавляли ліцензії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті