Суд дозволив «Укрнафті» не платити 5 млрд грн в бюджет

Суд дозволив «Укрнафті» не платити 5 млрд грн в бюджет

«Укрнафта» оскаржила в суді рішення уряду зобов'язати її платити 90% прибутку в бюджет

Суд  дозволив «Укрнафті» не платити 5 млрд грн в бюджет
Фото: УНІАН

Окружний адміністративний суд дозволив ПАТ «Укрнафта» не платити в державний бюджет більше 5 млрд грн. Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент Mind.

«Вчора Окружний адмінсуд, суддя Федорчук, він вирішив, щоб «Укрнафта» не платила в державний бюджет 5 млрд грн. От він так вирішив. Чого він так вирішив? Навіщо він так вирішив?», – сказав Гройсман.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, ПАТ «Укрнафта» оскаржило у Окружному адміністративному суді постанову уряду про нормативи відрахування чистого прибутку за 2018 рік. Зокрема в компанії не згодні з рішенням уряду встановити для неї базовий норматив з дивідендів за 2018 рік на рівні 90% від чистого прибутку.

Також нагадаємо, що чистий прибуток  ПАТ «Укрнафта» склав 6,4 млрд грн. При тому постановою КМ передбачається зобов’язати ПАТ  «Укрнафта» спрямовувати на виплату дивідендів 90% чистого прибутку, тобто 5,7 млрд грн, завдяки яким у держбюджет повинно бути перераховано 2,8 млрд грн.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, компанія «Укрнафта» не погодилась  з рішенням уряду встановити для неї базовий норматив з дивідендів за 2018 рік на рівні 90% від чистого прибутку і звернулась до суду з вимогою оскардити це рішення КМ. Також компанія просила суд на час розгляду позову зупинити діяльність цієї норми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло