Сьогодні Канцлерський суд розгляне клопотання нового адвоката Коломойського

Сьогодні Канцлерський суд розгляне клопотання нового адвоката Коломойського

Йдеться про позов, в якому ПриватБанк звинувачує Коломойського у відмиванні мільярдів за допомогою компанії в штаті Делавер

Сьогодні Канцлерський суд розгляне клопотання нового адвоката Коломойського
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Сьогодні, 4 липня,  відбудеться засідання Канцлерського суду штату Делавер щодо розгляду клопотання нового адвоката Ігоря Коломойського. Таке рішення, як повідомляє tZE Inform, було ухвалене даним судом під час попереднього засідання – 1 липня.

«Суд прийняв до розгляду клопотання адвоката відповідачів, який приступив до справи, продолучення до матеріалів справи поданих документів та призупинив розкляд справи в межах «акту Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act щодо особи- відповідача  Коломойського»  та надав час для його оголошення. Суд ухвалив рішення призначити на 4 липня 2019 року. специальне засіданні по розгляду даного клопотання», – повідомляє видання. 

При тому суд ухвалив рішення, що процедура основного слухання справи  буде проходити по мірі накопичення матеріалів розслідувань із повідомленням сторін у встановлений законом час.

Також під час засідання 1 липня Канцлерський суд ухвалив рішення про включення подальший розглян в рамках основного слухання 242 заявлених об’єктів.

«Рішення по 62 буде ухвалюватись по мірі надходження відповідей на запити, подані в рамках попередніх слухань», – йдеться в повідомленні tZE Inform.

Всього спрямовано 102 запити до фінансово-контрольних органів 19 країн (Канада, Кіпр, Литва, Німеччина, Беліз, Іспанія, Швеція, Панама, Латвія, Естонія, Великобританія, Франція, Норвегія, Польща, Італія, Швейцарія, Австрія, Словаччина, Греція) .

Як відомо, ПриватБанк судиться із олігархом Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим по звинуваченню у шахрайстві з метою заволодіння активами у США вартістю $674,533 млн  шляхом привласнення та легалізації надходжень від корпоративних кредитів, вданих «ПриватБанком», коли він був підконтрольним колишнім власникам.

Нагадаємо, 23 травня Mind писав, що ПриватБанк подав позов проти Коломойського до суду США

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло