Roshen запустила виробництво на фабриці у Борисполі – ЗМІ

Roshen запустила виробництво на фабриці у Борисполі – ЗМІ

Roshen запустила виробництво на бісквітному комплексі, продукція вже на полицях

Roshen запустила виробництво на фабриці у Борисполі – ЗМІ
Фото: УНІАН

Кондитерська корпорація Roshen, що належить екс-президенту, лідеру партії Європейська солідарність Петру Порошенко, запустила виробництво на бісквітному комплексі в Борисполі. Про це повідомляє Ліга Бізнес.

Офіційно про запуск фабрики в Roshen не повідомляли. Запуск підприємства планувався на осінь 2018 року, однак цього не сталося.

Підприємство зараз на етапі запуску виробництва, перша партія товару з нових потужностей надійшла у продаж кілька місяців тому.

«Зараз на фабриці працює понад 100 осіб. Протягом двох років планується збільшення штату до 500 співробітників. При виході комплексу на повну потужність загальна чисельність співробітників повинна досягти 1 100 осіб», – повідомили в Roshen.

На бісквітному комплексі в Борисполі працює дві лінії: лінія по виробництву крекеру Hi Day потужністю близько 1 тонна печива на годину і лінія, на якій проводиться печиво Есмеральда з новим смаком і печиво Karolina. Висновок фабрики на повну потужність запланований до кінця 2020 року.

Продукція з Бориспільського бісквітного комплексу буде поставлятися в усі країни присутності Roshen, додали в прес-службі корпорації.

Вперше щодо бісквітної фабрики в Борисполі топ-менеджмент корпорації заговорив в 2013 році. Тоді плани швидко відклали через російське ембарго на українську кондитерську продукцію. У 2016 році до ідеї знову повернулися. Для будівництва компанія взяла в довгострокову оренду п'ять земельних ділянок в Бориспільському районі. 

Раніше повідомлялося, що Roshen  скоротило виробництво у Литві, через збитковість підприємства,що займається виробництвом карамелі у Клайпеді.

Нагадаємо: компанія у 2018 році інвестувала 88,5 млн грн в виробниче обладнання і 243 млн грн в реконструкцію приміщень фабрики та благоустрій прилеглих територій.

У рамках планової часткової модернізації виробничих потужностей у березні 2019 року компанія збільшила статутний капітал Київської фабрики на 330 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті