Зеленський призначив Тиводара начальником ГСУ СБУ

Зеленський призначив Тиводара начальником ГСУ СБУ

Також президент звільнив Загребельну, Полюховича та Вовка з посад державних уповноважених АМКУ

Зеленський призначив Тиводара начальником ГСУ СБУ
Богдан Тиводар
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський призначив начальником Головного слідчого управління (ГСУ) Служби безпеки України (СБУ) Богдана Тиводара. Про це йдеться у відповідному указі президента №480/2019

Тиводар Богдан Михайлович закінчив юридичний факультет Київського Національного університету ім. Т. Шевченка. У 1996 році розпочав службу в органах СБУ в закарпатському обласному управлінні. З 2005 року став начальник слідчого відділу управління СБУ (УСБУ). У 2007 році став заступником начальника УСБУ в Закарпатській області.

У 2009 – 2013 роках Тиводар перебував на посаді офіцера діючого резерву УСБУ у Львівській області в органах державної влади.

З квітня 2013 року перебував в розпорядженні начальника УСБУ у Львівській області за рішенням Голови СБ України Олександра Якименка у зв’язку з організаційно-штатними змінами.

У 2014 році зайняв посаду заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Також, президент відповідними указами №484/2019, №485/2019, №486/2019 звільнив Агію Загребельську, Валерія Полюховича та Андрія Вовка з посад державних уповноважених Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Нагадаємо: у червні відбувся ряд кадрових перестановок. Так, президент Зеленський в середині червня призначив виконувачів обов’язків голів обласних адміністрацій Полтавщини та Одещини. До цього президент призначив Миколу Балана командувачем Національної гвардії України.

А вже наприкінці червня змінив персональний склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР, змінивши трьох з дев'яти членів.

Раніше президент Володимир Зеленський  призначив заступника глави Офісу Президента Руслана Рябошапку головою Національної ради з антикорупційної політики та призначив Антона Кориневича постійним представником президента України в АР Крим. Також, президент підписав указ, яким затвердив положення про ОПУ та призначив Андрія Богдана його керівником.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію