Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Білий дім анонсував значне послаблення санкцій щодо Huawei

Білий дім анонсував значне послаблення санкцій щодо Huawei

Влада послабили вимоги для американських компаній, які хочуть співпрацювати з китайським телеком-гігантом

Білий дім анонсував значне послаблення санкцій щодо Huawei
фото DR

Білий дім оголосив, що значною мірою послабить обмежувальні заходи стосовно Huawei, які заважали американським компаніям співпрацювати з китайським телеком-гігантом. Про це повідомляє Sky News.

Це рішення стало наслідком позитивних переговорів між Дональдом Трампом та Сі Цзіньпіном під час саміту G20, коли американський лідер пообіцяв китайській компанії «амністію».

Підтверджуючи прогрес у торгових переговорах між Китаєм та Америкою, представник адміністрації Трампа підтвердив, що американським фірмам почнуть видавати ліцензії, але якщо це не нестиме загрозу для національної безпеки США.

Економічний радник Білого дому Ларрі Кудлоу сказав, що США «відкрили двері» та послабили вимоги для видачі ліцензій для співпраці з Huawei.

«Ми це відкриваємо на обмежений період часу», – додав він, утім не уточнив скільки саме часу має на увазі.

Він також наголосив, що торгові переговори між двома найбільшими економіками мають відновитись.

«Найголовніше – це переговори, і переговори будуть відновлені після пари місяців перерви», – заявив Кудлоу.

Нагадаємо: у травні Трамп вніс Huawei до «чорного списку», звинувативши його в шпигунстві. В результаті цілий ряд виробників комп'ютерних чипів і інтернет-концерн Google обмежили або повністю припинили співпрацю з Huawei.

Пізніше виконувач обов'язків глави адміністративно-бюджетного управління Білого дому Рассел Войт запропонував президенту США Дональда Трампа відстрочити виконання ключових положень про заборону на обладнання китайських компаній Huawei і ZTE на термін від двох до чотирьох років, щоб не нашкодити американському бізнесу.

Питання щодо подальшої долі Huawei обговорювалось під час зустрічі лідерів США та КНР Дональда Трампа та Сі Цзіньпіна. Тоді американський президент пообіцяв зняти технологічну блокаду з китайського концерну Huawei – одного з найбільших постачальників обладнання для мобільних мереж і другого за величиною в світі виробника смартфонів.

Пізніше його радник пояснив, що пом’якшення не є «беззастережною амністією».

Днями керівництво Huawei зяавило, що не надто вражене цим і ці зміни не матимуть помітного впливу на діяльність компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті